Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos babám alig alszik....

2 hónapos babám alig alszik. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

3. baba, az első kettővel nem volt ilyen gondom.

A pici jól és eleget szopik, kaki-puki van, nem hasfájós.

Eddig evett, picit fent volt "beszélgettünk" picit majd aludt a következő etetésig.

Most viszont nem alszik és ez még nem is lenne baj...de folyamatosan sír :(

Nem fájdalmasan, olyan vegyél már fel anya sírás...

:)

Sokat volt kézben amíg tartott a hasfájás, talán ez lehet a baj.

Most viszont, hogy már nem fáj a pocak nem szeretném egész nap cipelni a fenekét. :)

Nem haladok semmivel, a két nagyobb is igényelné a velük foglalkozást.

Próbáltam kendőzni itthon, de utálja. :(


Szóval keveset alszik, mert ha leteszem 10 perc múlva ébred és kezdi a sírást elölről.

Ma hajnali fél kettő óta ébren van...nagyon álmos, de nem alszik :(


Mit tegyek?

Tanács, ami tényleg beválhat?


Köszi, előre is!


2012. jan. 19. 10:55
 1/3 Kerria ***** válasza:

Szia, mi babánk (7 hetes) összességében keveset alszik, napi kb. 12-13 órát. Ha felveszem, járkálok vele, akkor természetesen elalszik, de ha leteszem szinte azonnal felébred. Sírni csak akkor szokott, ha már nagyon fáradt, ekkor viszont nem ébred fel az altatás után.

Amikor nem alszik el, akkor én szórakoztatom, így elfárad eléggé, VISZONT nekem csak ez az egy babám van (még), így ráérek vele foglalkozni.


Nagyobb gyerkőcök nem tudnának vele játszani?- hogy kifáradjon és elaludjon?


Sajnos csak ez az egy ötletem lenne :(

2012. jan. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tanács nincs ...

Az én Fiam ugyanezt csinálja, csak nem 2 hónapos kora óta, hanem jóformán 2 hetes kora óta. Átlagosan napi 2x20 perc az alvásideje, és éjjel sem alussza magát kockásra :-(( És a legnagyobb bajom, ami miatt lassan megőrülök, hogy amikor ébren van, SEMMIT nem lehet mellette csinálni, mert ha nem rázzuk a fenekét, ordít. Még csak azt sem mondhatom, hogy elrontottuk, mert valahogy első pillanattól ilyen. Most már lassan 10 hónapos, valamennyire eljátszik, de nagyon kell szervezkednem, hogy a lakást, magamat meg a környezetemet rendben tudjam tartani, olyan vagyok, mint egy örökmozgó robot.

Én mindenhova vittem magammal a hordozóban, játszószőnyegen örültem, ha 2 percig csendben volt, és hát ha valamit csinálnom kellett, akkor többnyire hallgattam, ahogy ordít :-(

Reménykedj, hogy ez nálatok csak átmeneti időszak, nálunk nem az volt ...

2012. jan. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbáltad már kint altatni? Nekem az majdnem mindig bejön, nagyon elnyomja a friss levegő. Nem muszáj sétálni menni, elég, ha a teraszra kirakod.
2012. jan. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!