Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor fog már végre 8-ig...

Mikor fog már végre 8-ig aludni? Minden nap 5.30-kor kelünk! 7 és fél hós.

Figyelt kérdés

Este 8-kor alszik el. Nem az éhség kelti fel, mert éjjel is 4 óránként szopik, éjfélkor és hajnali 4-kor. Aztán 5.30-kor kinyílik a szeme és nem is akar aludni már. 8-kor alszik vissza fél órára, amikor a kövi szopi jön.

Lesz ez jobb valaha? Mikor? És miért nem alszik tovább?

Mindig is ilyen korán kelő baba volt.



2012. jan. 16. 21:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Szia! Ugyanilyenek voltak az ikerfiaim, legkésőbb 6kor fent voltak mindig reggel ennyi idősen. Talán 1 évesek voltak, vagy kicsit több mikor már 7körülig elaludt hol egyik-hol másik, aztán már mindketten alszanak 7-fél8ig általában, de éjjel még most is kelnek, sokszor alszom köztük az éjszaka második felében már. Egy hete hagyták abba a szopit, 17 hósak.
2012. jan. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Igen lesz jobb. Olyan 1 éves kora után. Nekem most 14 hónapos és kb 1-1,5 hónapja alszik 7-7:30-ig. Igaz este később fekszik 1-1,5 órával!
2012. jan. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
nálunk is 1 éves kor után lett jobb. a fiam 9 hónapig ciczett, azota átaludta az éjszakátm, (nem volt értelme felkelnie, nem volt már több cici) és miota csak nepi egyszer alszik kb 1 éves kora ota, azota este fél9-reggel fél8ig alszik, néha felsir, mert elveszett a cumi, ennyi, nappal alszik fél1-fél3ig.
2012. jan. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekel,mert az enyém ébredése fél 5 és 5 közt esedékes:S_Már kivagyok.És csak 10 óra fele alszik vissza,addig rajtam éli ki a fölös energiáit(hihetetlen h hajnalok hajnalán van egyáltalán energiája bármire is),rám mászik,forgolódik,hintázik rajtam ha oldalt fekszem.Ma pl olyan szinten csapódott belém h a szám jobb oldala kicsattant,ömlött a vér:S10 hónapos,5 hónapos koráig letettem,elaludt magától,azóta csak ölben alszik,és maradjak csendben,mert eddig fél 4kor kelt,és műsorozott így 9-10ig...nem tudom mi a megoldás,én kínomban rendeltem egy borostyánláncot.Még nem kaptam meg..hátha az...

bocs az offért...

2012. jan. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Fúúú kedves utolsó, akkor téged nagyon nem irigyellek! Ez még rosszabb, mint a mi esetünk! :)

Amúgy köszönöm a válaszokat!

Nagyon remélem, hogy mihamarabb eljön ez az idő! :)))

2012. jan. 16. 21:46
 6/23 anonim ***** válasza:

Köszi:)Figyelem a kérdésed,ha megoldásra jutsz,leírnád?

Az enyém napközben is keveset alszik(maximum 2x 1 órát,de ez a jobb napokon csak),karikás a szeme is,de hát nem akar aludni,8 és fél kilót meg nem bírok egész nap ringatni.Bízom benne h egyszer azért csak felnő:)

2012. jan. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Enyém sem alszik rendesen napközben, csak fél órákat. Délután max egy óra. Enyém 9 kiló. És sokat kell fognom kézben, mert állandóan nyűgös, amiért nem alszik. Sorstársak vagyunk! :)

Persze, ha javul a helyzet, egyből dicsekedni fogok vele! :)

2012. jan. 16. 21:59
 8/23 anonim ***** válasza:
82%
Nem próbáltad egy kicsit később altatni? Ha később alszik el, akkor később is kel. Az én babám fél 10-10 között alszik el és reggel 8 körül ébred, 5 és fél hónapos.
2012. jan. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet egy gyereket később altatni attól,mint amit igényel.Mindkét gyerekem a korai-nagyon korai fekvést igényelte,a nagy húzta is 7től reggel 7ig,de a kicsivel rémálom.Őt 5-6 közt fürdetni kell,ha nem fürdetem vinnyog,kínlódik,sír,törli a szemét pirosra,ha nem teszem rendbe ilyen korán,kiüti magát és "koszosan" alszik "majdnemreggelig".Ha húzom az altatást,őrjöng,kínlódik,nem hiszem h annak van értelme.Ennek ellenére volt h húztam,szó szerint kínoztam a gyereket h kitoltam a fektetést,és lám..5kor kipattant a szeme.Adtam jó éjt tápszert,jó éjt pépet,evett éjfélkor is...akkor is 5kor kelti a kakast(meg engem):(
2012. jan. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
szia! nekem 8,5 hónapos a fiam és ugyanez volt kb a probléma azzal a különbséggel,hogy 6kor kelt!Nálunk az volt a baj hogy 8 óra korán volt a lefekvéshez azóta 8 kor fürdik 8 30 körül eszik, 9 9 30 mire alszik!na azóta jobb a helyzet már fél nyolckor kel!!!szerintem próbáld meg elcsúsztatni a lefektetést!
2012. jan. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!