Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet az, h egy 4 hónapos...

Csipike2 kérdése:

Hogy lehet az, h egy 4 hónapos baba csak napi 10 órát hajlandó aludni? Van más is így?

Figyelt kérdés
2012. jan. 14. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Tehát mondjuk alszik 9től reggel 7ig és napközben meg semmi? És nem is nyűgös?
2012. jan. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja, ja, írj még valami konkrétumot! Így nehéz segíteni. :)
2012. jan. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
éjszaka alszik kb 10-től 7-ig, napközben meg max 15 perceket. Nappal itthon nem hajlandó aludni, csak, ha elviszem sétálni, persze így egész nem tudok semmit csinálni. sokszor már úgy érzem, h nekem több alvásra lenne szükségem, mint amennyit ő alszik. Ez nem árt neki?
2012. jan. 14. 15:16
 4/6 anonim ***** válasza:

de, sajnos ez hosszú távon árthat, alvás közben fejlődik az idegrendszere, akkor okosodik.

az mióta tart?


ha 15 percet alszik akkor egyértelmű miről van szó, csak mondjuk előrébb nem vagy vele.


a babák 20 perc után kerülnek át mély alvásba, előtte nagyon könnyen felébrednek és azt hiszik már ki is pihenték magukat pedig ez nem így van. tehát azt a 20 percet kéne elérni, hogy azon túljusson.

valami nem jó az altatásban :/ hogyan altatod? mert ha mondjuk cicin akkor 20 percig mozdulatlanul kéne még mellett feküdnöd és ha felébred akkor egyből visszatenni cicire. ha tápis akkor csinálj egy kicsit több tápit, hogy azon vissza tudd altatni.

vagy próbálkozhatsz más módszerrel. pl. babakocsiba berakod otthon és ringatod. több mint 20 percig. sötétíts be, stb.

hordozóba is próbálkozhatsz csak akkor 25 perc után át kell tenni sík felületre. pihenőszék is jó lehet.

de sok más módszer van még. mondjuk ha hasra fekteted és finoman ütögeted a fenekét?

tartsál ki, meg kell tanulnia aludni, nehéz, de muszáj :S

2012. jan. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ezt a kérdést mitha én tettem volna fel, csak az én 4 hónaposom este 8tól reggel 8ig alszik, délelőtt 20 percet, meg adélután a babakocsiba 20 percet... és mindig ugy alszik el hogyha látom hogy álmos, beteszem az ágyába és már szunyázik is... semmi nem zavarja, mégsem alszik 20 percnél többet
2012. jan. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekünk az jött be, h a takarójában elringatjuk, csak persze, ehhez kell még valaki segítségnek. De hamarosan elkészül a bölcsőhinta. :( (adamo szerűséget csinál nekünk egy fickó)


Iszonyú nehezen alszik el. Volt nálunk is olyan, h 20 perceket aludt vagy még annyit sem :(

Estek késsz művészet elaltati :(

2012. jan. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!