Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek meg tudja szokni...

Kíváncsicska kérdése:

Szerintetek meg tudja szokni a babám aki 6 hetes hogy a rezgős pihenőszékében alszik el? Később el fog tudni aludni anélkül hogy rezegne alatta a szék?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben akárhogy ringattam sétáltam vele nem aludt el.Közénk nem szeretném beszoktatni így gondoltam marad a pihenőszéke.Abban aránylag gyorsan el is alszik.A kérdésem arra az időszakra vonatkozik mikor már kinövi.
2012. jan. 15. 22:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, megszokja sajnos. Szerintem ne szoktasd ra mert kesobb nagyon nehez lesz majd ugymond ,,leszoktatni" arrol, hogy ne a rezges hatasara aludjon el..
2012. jan. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy-két alkalom és már meg is szokta.
2012. jan. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hurrrrrráááááááá!!!

Köszönöm a megerősítést.Én is ettől féltem.Így most kitalálhatom hogyan tudnám elaltatni aránylag gyorsan.Mert mikor éjjel 3-kor felkel szopikor nem alszik el csak jó ha kettő-kettő és fél óra múlva.

Köszi a válaszokat.

2012. jan. 15. 22:52
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor azt hiszem mi leszünk az ellen példa... kislányom is számtalanszor aludt el a rezgős pihenő székében de ettől függetlenel az ágyában is tudott késöbb aludni gond nélkül!
2012. jan. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tegyél be egy rezgős telót az ágyába :D :D Jól van csak vicceltem! Mi is pont ilyen kérdéseket tettünk fel magunknak párommal mikor arról döntöttünk, hogy rezgős pihenőszék vagy zenélős hinta :) Hinta lett! Szerintem is sajna megszokja! :(
2012. jan. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Kerria ***** válasza:

Szia,


Karácsony óta van pihenőszékünk, és eddig még nem szokta meg. Bár hozzá tartozik a dologhoz, hogy nálam csak napközben szunyókál el benne. Éjjeli etetésnél (ami miatt most is fenn vagyok)szerencsére magától visszaalszik.


Nem tudom mennyi idő kell hozzá, de eddig szerencsére nem szokta meg, de lehet ez baba függő is. Mi a hasfájás ellen vettük neki, ami akkor nagyon borzalmas volt, és igen jól elterelte a kisasszony figyelmét.

2012. jan. 16. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :)

Megpróbálom minél kevesebbet abban elaltatni.Meglátjuk hogy sikerül. :)

2012. jan. 16. 06:20
 8/8 anonim ***** válasza:

Ugyan... Én is 2 hónapja feltettem itt ezt a kérdést nekem is leírták hogy megszokja illetve hogy ringathatom majd 2 éves koráig meg hogy amúgy is káros abban altatni.

5 hónapos a fiam, kinőtte a pihiszéket és már vagy 2 hónapja SIMÁN elalszik rezgetés nélkül is!! Viszont életmentő volt az a pár óra amennyit úgy a rezgő funkción elaludt és én is tudtam pihenni végre.

Szóval szerintem semmi baja se lesz tőle.

2012. jan. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!