Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor fog már végre 8-ig...

Mikor fog már végre 8-ig aludni? Minden nap 5.30-kor kelünk! 7 és fél hós.

Figyelt kérdés

Este 8-kor alszik el. Nem az éhség kelti fel, mert éjjel is 4 óránként szopik, éjfélkor és hajnali 4-kor. Aztán 5.30-kor kinyílik a szeme és nem is akar aludni már. 8-kor alszik vissza fél órára, amikor a kövi szopi jön.

Lesz ez jobb valaha? Mikor? És miért nem alszik tovább?

Mindig is ilyen korán kelő baba volt.



2012. jan. 16. 21:15
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Én is próbáltam illóolajos fürdetőt...semmi:(:(Azt használom minden nap.Már citromfű teát adok a gyereknek...arra sem mondhatnám h hű de jót tett.Készen vagyok,bőgni tudnék.Ma a kisfiam 2-4ig fent volt,hol hisztizett,hol inni kért,hol csak rám vetődött.Aztán 5kor meg kelt is,persze megint rajtam ugrált,hintázott,a hajamat húzgálta(mert az olyan mókás:S ).2x kellett átpelenkázni is hajnalban.Nem tudom mit csináljak,már ott tartok h kérek vmi enyhe altatót a gyerekorvostól.Ajánlotta a germicid c-t 3 napig.De aztán?3 napig alszunk,és utána???Lehet még hetente 1-2x beadom családi napközibe h kicsit feltöltődjek,mert már idegbeteg vagyok én is:(:(:(
2012. febr. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Kitartás kedves utolsó! Valamikor biztos jobb lesz!
2012. febr. 8. 20:34
 23/23 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nem akarok senkit lehurrogni ,de... az én fiam is ilyen volt azt mondják hogy a katonás rend nem segít DE!Az egyik a napirend! A másik hogy ne Ő Diktáljon! A harmadik pedig türelem és nyugalom a részedről viccen kivűl mondom hogy szedj MagneB6 és 1 héten 1szer 1 másfél órára bízd rá valakire és igyál meg egy kávét valahol de ne otthon!!!!

Ez neked segít hogy ne Fordúlj be mert ha ideges vagy az egyikőtöknek se jó!

Én úgy csináltam hogy kezdtem azzal hogy leszoktattam az éjjeli szopiról ha fel kelt csak viz nem vettem ki a kiságyból megsimogattam amíg meg nem nyugodott.Nem beszéltem hozzá egy szót sem csak a kis lámpát kapcsoltam fel! A napirend Az enyém 6kor kelt cicit kapott ha visszaaludt jó ha nem meg felkeltünk.Utána játszótunk...és amikor eltelt 2 2,5 óra(nálunk ez 9 körül volt) és láttam rajta hogy álmos megpusziltam besötétittetem és letettem aludni utána kimentem .5 percig hagytam sírni utána bementem Ha 20-szor kelt fel 20-szor mentem be hozzá de nem beszéltem nem vettem ki..stb(1 hét után már csak 3-szor mentem be hozzá ) érdekes elaludt magától!(1órát aludt)

10-kor kapott tízórait gyümi+keksz .Délben ha nem aludt el kapott főzit kb.egy üveggel ha éhes volt még szopizott. Utána letettem aludni úgy ahogy leírtam! És nem engettem 1 óránál kevesebbet aludni visszaaltattam!16-17 körül volt az uzsi gyümi+müzli.Este mindig 20kor vagcsi tejpép vagy gríz anyatejből tejberizs gyümivel.20.30kor fürcsi és 21kor alvás előtte cici! És ennyi !!! Közben kapott babapiskótát rágni. Én ne is haragudj de nem tartom egészen normálisnak azt hogy ha valaki csak szoptat ennyi ideig.Mert jó hogy fel kel 4 óránként éjjel ha nem kap estére semmi tartalmasat a tej ilyenkorra már csak szomjoltó ezt jelzi a baba fogzása is.Szóval nem kell mindig a védőnőt ajnározni mert az is mond néha akkora baromságokat hogy csak na!Ha ezt csinálod egy hónapig garantálom a sikert!De persze minden baba más de azért annyira Nem!

2012. júl. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!