Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor fog már végre 8-ig...

Mikor fog már végre 8-ig aludni? Minden nap 5.30-kor kelünk! 7 és fél hós.

Figyelt kérdés

Este 8-kor alszik el. Nem az éhség kelti fel, mert éjjel is 4 óránként szopik, éjfélkor és hajnali 4-kor. Aztán 5.30-kor kinyílik a szeme és nem is akar aludni már. 8-kor alszik vissza fél órára, amikor a kövi szopi jön.

Lesz ez jobb valaha? Mikor? És miért nem alszik tovább?

Mindig is ilyen korán kelő baba volt.



2012. jan. 16. 21:15
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem akarlak elkeseríteni, de ha mindig is ilyen korán kelő volt, akkor nem nagyon valószínű, hogy ez megváltozik, talán fél-1 órával lesz hosszabb.Kisfiam, aki 2 éves lesz, ugyanilyen koránkelő, már születése óta, mondjuk én nem bánom, mert mi is ilyen korán kelők vagyunk, tőlünk örökölte.

2012. jan. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Akkor én nagyon szerencsésnek mondhatom magam. Legrosszabb esetben éjfél mire elalszik 3 hetente egyszer kb, de általában 22 vagy hamarabb alszik el, és reggel 5-7ig megy az alvás. Utána eszik, odaveszem magamhoz és együtt alszunk tovább, én biztosan, ő lehet csendben nézelődik :). És 10kor kelünk. Majdnem a legelejétől így van, hogy első evés után már ott alszik mellettem.

Szerintem az is számít, hogy napközben mennyit alszik. Mert lehet akkor piheni ki magát és marad ébren reggel.De szerintem az sem jó dolog, hogy éjszaka is eszik. Lényegében szerintem nála, nem tisztult le, hogy nappal-éjszaka. Vagy nappal sem alszik egyáltalán?

2012. jan. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
De alszik nappal is kedves utolsó. De én is azt gondolom, hogy nem tisztult le nála, hogy éjszaka, vagy nappal. Főleg az utóbbi egy hétben, mert a legújabb, hogy felkel hajnali 3-kor (még akkor is, ha előtte egy órával szopott), és 4-ig kukorékol, beszél, ugrál rajtam, közben meg hulla fáradt. Mintha elég lenne neki az alvás. Aztán nagy nehézségek árán elaltatom, ami kb. egy órába telik, és így most legalább nem 5.30-kor kel, hanem kicsit később, de már komolyan nem is tudom, hogy melyik a rosszabb, mert így a fél éjszakát én is ébren töltöm, hogy nem csak szopni kel fel. ÉN ezt már nem értem.
2012. jan. 22. 21:05
 14/23 anonim ***** válasza:

A sorstárs anyuka vagyok.

Szóval megjött a borostyánlánc..és mostmár hajnal 2kor is felkel inni.Eddig aludt 5ig.:S Állati.Hulla vagyok,maximálisan.Ma fél 4kor kezdtük a napot(persze előtte 2kor is felkelt inni),azóta ugrál rajtam,hancúrozik,pakol,rámol,fiókozik,stb.Na jó,most 9-10ig szunyált egyet(ez nagyon hosszú idő volt,gondolom elfáradt fél 4 óta),de mire meg elszundítottam,már kelt is.:(

Azért sem tudok okos lenni,mert ez a második gyerekem,mindent úgy(vagy még jobban) csinálok,mint az elsővel,és az első gyerkőc aludt mindig,napközben is,akár 2 órát,éjjel meg 1x emlékszem h járkáltam vele.1x!!!!!!!Nem minden nap:(

2012. jan. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Jaj szegény!

Nekünk a tegnap éjjel valamiért egész tűrhető volt. Csak 4-szer kelt fel, és mindannyiszor max 5-10 percre, aztán cicizés, vagy ivás után vissza aludt, és valami csoda hatására most csak 6-kor nyílt ki a szeme.

Kíváncsian várom a ma éjjelt!

2012. jan. 24. 17:03
 16/23 anonim ***** válasza:
ÉN megpróbálnám a nyugtatató fürdetőt meg teát. Kamilla, levendula stb.
2012. jan. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Levendula olajat már be is szereztem. Holnap teszek egy próbát! :)
2012. jan. 25. 20:31
 18/23 anonim ***** válasza:
16. vagyok. Bevált az olaj?
2012. febr. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Igen, bevált. Sokkal nyugodtabban alszik. Ki is írtam egy kérdésben néhány napja, hogy hihetetlen, hogy ilyen létezik.

Az első 3 napon, amikor használtam, szinte átaludta az éjszakát, a 4. napon már többet kelt, de nyugodtabban aludt. Azóta is felkel 2-3-szor, de legalább nem óránként, mert az utóbbi időben már itt tartottunk. Ja és már 6.30-kor kel! :)

2012. febr. 4. 20:55
 20/23 anonim ***** válasza:
De jó :)
2012. febr. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!