Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos mikor alszik már végre?

8 hónapos mikor alszik már végre?

Figyelt kérdés
8 hónapos kislányom a mai napig 3-4-szer felébred éjszaka.Szopik is nem csak cicizik.Tízóraira és uzsonnára tejpépet gyümölccsel,ebédre főzeléket hússal kap.Reggeli vacsi még szopi.Napközben nem is fogadja el a cicit,elfordul.Szomjoltásra vizet kap.Nagyon fáradt vagyok már,akinél így volt mint nálunk,ott mikor aludta át a baba az éjszakát?Mi hozza meg a "csodát"?
2012. jan. 16. 20:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
adj neki az esti szopi előtt 1 órával vacsorát. mondjuk a délutáni főzeléket vagy tésztás ételt (durum) :)
2012. jan. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Van,hogy kb. akkor kap tejpépet,akkor sem alszik.Vagy a tészta/főzelék annyival jobban telítené szerinted?
2012. jan. 16. 20:52
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

nálunk szó szerint ez van!! én már másodszorra csinálom ez végig,mert a nagyobbik is ezt csinálta.kb: 1,5 éves koráig felkelt (ekkor már "csak" 2szer).akkor aludta át amikor már nem szopizott.nagy nehézségek árán sikerült csak elválasztanom.


biztosra veszem,hogy nem az éhség miatt kel fel,mert megeszi a tejpépet 6kor,majd 7kor szopizik.és mégis 2-3óránként ébred! engem is megőrjít ezzel.. !

2012. jan. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

DETTO!!!

7 és fél hós kisfiam ugyan ezt csinálja 3 hónapos kora óta. Éjjel is 4 óránként szopik, akkor is, ha jól "teletömöm" az esti szopi előtt. Ráadásul inni is állandóan felébred, így majdnem óránként kel.

Most a fogzásra gondoltam, így megpróbáltam homeopátiás kúppal fájdalomcsillapítani, de nem javult.

Mosott kaki vagyok egész nap. Egész nap aludni tudnék, úgy kivagyok merülve!

Ráadásul 5.30-kor már fel is kel, így még annyi szerencsém sincs, hogy legalább 8-ig nyomjuk az alvást! :(((

2012. jan. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
9 hónapos a kislányom és éjjel igaz csak inni(vizet), de felkel.Nem akarlak elkeseríteni, de én már kezdek rájönni, hogy ez gyerek függő.Már gondoltam, hogy fázik vagy melege van, vagy a foga, vagy...de igazából szomjas és kész.Vele alszom a szobájában, mert elképzelni sem tudom, hogy átjárjak a hálószobából minden alkalommal.Este tejpépet adok (nestlé 210 ml víz-9 csapott ek. tejpép-ezt 150 ml vízhez írják, de úgy tömény).A "csodára" várok én is :D.
2012. jan. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Húha,hát nem leszünk okosabbak...Ettől a "majd átalussza,ha nem szopizik" mondattól féltem,a lelkem legmélyén sajnos én is ettől tartok :( 6 hónapos koráig csak szopott és nagyon bíztam a hozzátáplálásban,hogy majd akkor alszunk.
2012. jan. 16. 21:33
 7/9 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam 8 hónaposan aludta át először az éjszakát,már én is azt hittem soha nem fog eljönni ez az idő :)

Most 1 éves és már többnyire nem ébred fel éjjel,ha mégis kis szopi után alszik mint a bunda :)

Nyugi,biztos nálatok is hamarosan bekövetkezik!

2012. jan. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én 20 hónaposom még egy éjszakát sem aludt át.van amikor óránként felsír..:)
2012. jan. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja és éjszakánként ő soha nem szopizott csak reggeltől estig:)
2012. jan. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!