Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babás anyukák szerintetek...

Babás anyukák szerintetek miért nem kell senkinek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Férjem kisbabák, gyerekek fényképezésével foglalkozik gyönyörű képeket csinál de tényleg felraktam vaterára a hirdetését tök sokan nézegetik de nem üti le senki. Véleményetekre lennék kiváncsi, hogy vajon miért nem? Túl drága? Ti nem adnátok ki ennyit erre ha lenne rá igényetek? Az a baj h annyi munka van vele h ennél olcsóbban nem éri meg....férjem egy hétig ül a gép elött na meg az eszközök is bazi drágák optikák, gép, vakuk, ernyő.....

Lenne tippetek h mit kéne változtatni?

Előre is köszönöm!

Ja és ez nem reklám tényleg érdekelne a véleményetek!


[link]


2011. nov. 24. 11:22
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
Akkor bocs. Úgy emlékeztem, láttam már ilyet a Vaterán.
2011. nov. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszenek a képek!!!

Ide nem tudod esetleg belinkelni a honlapot?Én megnézném....

Amúgy nagyobb, 1 év körüli babákról is készít képet férjed?

2011. nov. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:

szia!

Nekem nagyon tetszenek, én el is mentettelek Titeket! Mi 30 db fotóért fizettünk 30 000 Ft, szóval szerintem nagyon olcsó! Ha születik a második gyerkőc felkeresünk!

2011. nov. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:

Biztos h nem az egyéb kategóriába tenném,mert annak a látogatottsága a legkisebb.Tedd be(kicsit pofátlanul,de nem baj)pl. a babaszoba dekorációba,ott sok anyuka nézelődik,és esetleg ha gondoljátok,akkor tegyétek be az akcióba,h előhívattok egy nagy képet,amit a falra lehet tenni(bekeretezve).Bár tudom h manapság már nem divat,de a nagyi,meg a dédinek szép ajándék lehet.Az én fiaim is imádják magukat nézegetni,nálunk naptár van kitéve.Esetleg naptárt is csinálhatnátok.

A képek egyébként nekem sem tetszenek,ne haragudj,nem akarlak megbántani,teljesen hétköznapiak,nem művészi jellegűek,sajnos nem attól lesz egy kép művészi,h photoshoppal fekete-fehérré változtatják.Nagyjából ilyet,vagy még ennél jobbat simán csinál az ember sima fényképezőgéppel is.

2011. nov. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Dejó örülök h tetszik azért pár embernek. És igen fotóz nagyobb babát óvodákban is szokott fényképezni.

Belinkelem a weboldalt: [link] bal oldalt lehet válogatni a képek közül.


Utolsó köszi a tanácsokat.

2011. nov. 27. 09:56
 46/47 anonim ***** válasza:

Így hogy változtattál a szövegen jobb lett.

De a képek nem rosszak,viszont annyira nem fognak meg. NE HARAGUDJ.

Nekem, és ezt lehet csak én látom így, annyira erőltettetnek tűnik ez a meghittség, anya-baba, anya-apa kapcsolat kihangsúlyozása. Kell ez is, de én tennék fel olyan kéepekt,ahol egy kisgyerek önfeledten nevet, vagy beleréved a tekintete a semmibe, elkalandozik,vagy aogy önfeledten játszik valamivel és legyen szines kép is, mert feldobná egy kicsit.


Nálunk is most jár profi fotós, 13 e Ft-ért(előlegként a felét már a szerződéskötéskor elvitték,és azért ilyen olcsó,mert 3 alkalomra fizettem elő)kapunk a 36 db elkészített képből 24 db képet, egyet kinagyítva és egy általáunk kiválaszott fotóalbumot is.

2011. nov. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
Szerintem az ára hibátlan ennyi képért, én megkerestem 2 napja egy fotóst és 45 ezerért akarta megcsinálni ugyanezt, kiegészítve sminkkel, és műterembe is lehetett menni nála.. talán ezért volt drágább.
2011. nov. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!