Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babás anyukák szerintetek...

Babás anyukák szerintetek miért nem kell senkinek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Férjem kisbabák, gyerekek fényképezésével foglalkozik gyönyörű képeket csinál de tényleg felraktam vaterára a hirdetését tök sokan nézegetik de nem üti le senki. Véleményetekre lennék kiváncsi, hogy vajon miért nem? Túl drága? Ti nem adnátok ki ennyit erre ha lenne rá igényetek? Az a baj h annyi munka van vele h ennél olcsóbban nem éri meg....férjem egy hétig ül a gép elött na meg az eszközök is bazi drágák optikák, gép, vakuk, ernyő.....

Lenne tippetek h mit kéne változtatni?

Előre is köszönöm!

Ja és ez nem reklám tényleg érdekelne a véleményetek!


[link]


2011. nov. 24. 11:22
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
100%
A helyesírásra is oda kellene figyelni.
2011. nov. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 A kérdező kommentje:

Köszönjük még egyszer a hideget meleget is.

Szerencsére azért sokan írtatok itt is meg privibe is h tetszenek a képek hát igen mindenkinek más és más stílus jön be a férjem jobban szereti a gyerekeket természetes szituációkban lefényképezni pl mikor az anyukája öleli stb az a mindenféle ruhába öltöztetett amúgy szerintem tök ari képek nem a stílusa.

De rájöttem h én nem úgy láttam a kiírást mint ti!!!! Az egyik barátnőmnél megnyitottam és leesett az állam mert mindenféle krikszkraksz betűk voltak!! Pedig én ha belépek nem úgy látom :S



Most átálítottam. Mostmár normális?????


Válaszoljatok lszi mostmár el lehet olvasni??

2011. nov. 24. 17:25
 33/47 anonim ***** válasza:
Teljesen olvasható, lila színű írás.
2011. nov. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 A kérdező kommentje:
Jajdejó! Köszi! Lehet h csak az explorer nyitja meg furcsán?
2011. nov. 24. 17:53
 35/47 anonim ***** válasza:

Explorerrel nézem és teljesen jó. Én még a 2., 3., 6. fényképet kicserélném, de ez csak a személyes véleményem, viszont most már a többi kép és a szöveg is nagyon jó, szerintem nagyon jól sikerült az átalakítás! :-)


(2. hozzászóló)

2011. nov. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
Most mát jó a betű :)
2011. nov. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 A kérdező kommentje:

Jajj Köszi nektek!

Ha van még tipp jöhet :)

2011. nov. 24. 20:51
 38/47 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem drága,de a képeket látva nem keresnélek fel benneteket,nem bántásnak szánom,bocsi,de nem igazán tetszenek.Mi is voltunk,megyünk profihoz fényképimádó vok,imádom nézegetni az elmúlt időket,de ezek a képek nem fognak meg.Nem azért,mert nem cserebogárnak vannak öltöztetve a babók,mert azoktól kiakadok,a természetes képek a jók,de azok mégis adják vissza,h ezt profi készítette nem egy jól sikerült otthoni kis digis kép.

Reklámozáshoz szupi a facebook,szervezzetek játékokat,vagy babaszépségversenyes oldalakat szponzoráljatok,v kezdjetek játékot,h aki megosztja a képeiteket az ingyen +5képet kap,meg ilyenek,hogy minnél több emberhez eljussatok,Sok sikert és remélem tényleg nem bántottalak meg.

2011. nov. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötekedésképpen...de mintha azt írtad volna, van weboldalatok. Én még azt is belinkelném a hirdetésbe.
2011. nov. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 A kérdező kommentje:
Azt nem engedi a vatera....
2011. nov. 25. 09:46
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!