Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 és fél hónapos babás anyukák...

3 és fél hónapos babás anyukák vannak itt?

Figyelt kérdés

Több kérdésem is lenne:

- Mennyit eszik és hányszor az ennyi idős babátok? (tápszeres babám van)

- Lehetséges, hogy már fogzik? (kb egy hete erősen nyálzik, nyűgösebb, és a fél ökle a szájában van, erősen rág)

- Iszik valamilyen folyadékot? (vizet vagy inkább teát?)

- Mekkora a babátok?

Köszi a válaszokat!


2011. nov. 24. 01:20
 1/6 anonim válasza:
0%
Vannak
2011. nov. 24. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szia nekem Dec 9 en lesz 4ho,nekem 3 orankent eszik a kislanyom de kb 2hettel ezelott nagyon keveseket evet kb 60ml csak most 120-100ml-t,nekem is nyalzik de nem valoszinu hogy a foguk! Csak most fedeztek fel a nyelvuket :)

Teat szoktam adni de nem mindig.tapszeres baba.

2011. nov. 24. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

3 hónapos. 6-szor eszik 130-150 ml tápszert.

Ő is nyálazik, rágja az öklét... de még nem jön a foga.

Teát szokott inni, a vizet nem fogadja el. De csak keveset iszik 30-50 ml-t naponta.

Kb. 6 kg lehet most.

2011. nov. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én kislányom anyatejes, így nem tudom mennyit eszik, de kb. öt-hatszor eszik egy nap.

Ő is tömködi a kezét a szájába, szerintem már mozoghatnak a fogcsírák, mert sokszor evés után közvetlenül csinálja és még sikítozik is hozzá.

Nem iszik plusz folyadékot.

Most kb. 6 kiló és 63-64 centi körül van.

2011. nov. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia. A kislánykám 3.-án lesz 4 hónapos. Igény szerint eszik, ez változó nappal, de még éjszaka is :-)

Nekünk már pár hete fogzik, de konkrétan csak szombaton vettem észre, hogy a szemfogai(!) készülődnek.. A védőnő is ezt mondta, hogy a foga. Nyálzik, töm mindent a szájába, nyűgös, néha visít játék közben... :-D

Nem kap anyatejen kívül semmit egyelőre.

tegnap este volt 6900 gr és kb olyan 60-61 cm lehet. Nem könnyű megmérni, állandóan ficánkol :-))

2011. nov. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat, megnyugodtam, hogy velünk is minden rendben, mert az én lánykám is kb 6 kg, 5-6 szor eszik, bár ő még a 170 ml-t is elkéri néha.
2011. nov. 24. 23:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!