Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Ti hány hónapos/éves...

Anyukák! Ti hány hónapos/éves korukban hagytátok először néhány napra gyerkőceiteket nagyival/apuval/stb? És miért?

Figyelt kérdés
2011. nov. 15. 23:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát napra nem... de kb. két hetesen már egy óra hosszára a mamára, majd később két-három órára a mamára. Egy éves volt, mikor mi lagziban voltunk, ő a Mamával aludt itthon, szépen nyugodtan. Most 3 múlt. Napokra nem tudom elképzelni, hogy odaadnám, hacsak nem szükségből (pld. ha kórházba kerülnék).
2011. nov. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kisfiam 9 és fél hónapos volt, amikor 2 napra itthon hagytuk anyukámékkal. A születésnapomra Egerbe utaztunk és ezért. Én rosszabbul viseltem mint ő, neki szinte fel sem tűnt, h nem vagyunk itthon :)
2011. nov. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

13 hónapos koráig szopizott, amikor abbahagytuk, rá talán két héttel aludt először anyósomnál, de az esti program után mi is oda mentünk aludni, úgyhogy nem voltak azok napok.

17 hónaposan lagziban votunk, akkor több mint 24 órát töltött a szüleimnél, de eléggé megviselte.

Nyáron már el fog múlni 2 éves, a szüleim már nagyon gyúrnak rá, hogy akkor elviszik magukkal egy hosszú hétvégére nyaralni.

2011. nov. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
5 hónapos volt a fiunk,amikor először az anyukámnal hagytuk 3 napra. Fel se tűnt neki,hogy nem voltunk vele. Most már 9 hónapos,és gyakran marad pár órára anyumeknal,vagy akár napokra is. Imádja őket,sose sírt utánam. Én pedig sokkal kipihentebb, nyugodtabb vagyok a pihenés után,és ez neki is jobb. Ehhez persze kellett az, hogy anyuek születésetol kezdve heti egyszer minimum jöttek hozzánk, hogy ismerje őket. Anyósra nem hagynám, ő talán 3szor ha látta a 9 hónap alatt.
2011. nov. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Amit én írok, az nem az ideális szerintem. A párom fia betöltötte az egyet, és nagyon sokat volt nálunk, persze ugye itt az apuka, de az mégsem anyuka. Másfél évesen már simán 4-5 napig nálunk volt, utána pár napig a párom anyukájánál, majd mi vittük vissza a gyerkőcöt az anyjához, hogy néha ő is lássa. Nem minden nő kötődik úgy a gyerekéhez, mint sokan itt írják, hogy szenvednek, ha a pici gyereküket nem látják...
2011. nov. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
19 hónaposan 2 napra anyámnál, mert más városba lakziba mentünk, és 20 hónaposan 3 és fél napra ugyancsak anyámnál, mert akkor konferenciára utaztunk. Bele voltam betegedve, hogy nincs velem...
2011. nov. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Fiam 14 honapos.mivel imadja a mamat és papat van h ott alszik 1estét.most voltunk el paromal 2napra kimozdulni,egyszer se mondta h anya,apa.3oranként jelentést kértem,de nem kelet volna,mivel nagyon jol elvoltak vele.igy legalabb végre mi is kikapcsolodhattunk.nagyon jot tett nekünk.
2011. nov. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
21 hónapos még egyszer sem, talán 2 óra volt a legtöbb amikor anyukámra hagytam kb 2 hónapja, de akkor is megvártam míg elaludt. Egyenlőre nincs is tervbe, mindenhova hármasba megyünk :)
2011. nov. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

14 hónapos a kislányunk de még sose hagytuk napokig másra, mert nélkülem nem tud elaludni. van hogy elmegyünk pár órára a férjemmel, de telefonon szól anyósom amikor már nagyon hiányzunk neki.

viszont van egy ismerősünk aki a nyáron 1 hétre otthon hagyta a 7 hós kisfiát és elment nyaralni:( én ezt el sem tudnám képzelni.

2011. nov. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát! Most látom, mennyire különböznek az anyukák is :)) De ezzel nincs gond, lényeg, h a babának és mamának ne legyen rossz. Szép napot mindenkinek!
2011. nov. 16. 14:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!