Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babás anyukák szerintetek...

Babás anyukák szerintetek miért nem kell senkinek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Férjem kisbabák, gyerekek fényképezésével foglalkozik gyönyörű képeket csinál de tényleg felraktam vaterára a hirdetését tök sokan nézegetik de nem üti le senki. Véleményetekre lennék kiváncsi, hogy vajon miért nem? Túl drága? Ti nem adnátok ki ennyit erre ha lenne rá igényetek? Az a baj h annyi munka van vele h ennél olcsóbban nem éri meg....férjem egy hétig ül a gép elött na meg az eszközök is bazi drágák optikák, gép, vakuk, ernyő.....

Lenne tippetek h mit kéne változtatni?

Előre is köszönöm!

Ja és ez nem reklám tényleg érdekelne a véleményetek!


[link]


2011. nov. 24. 11:22
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
100%

Hát elég sok a negatív és semleges értékelés is, nekem például ez nagyon fontos, egyből megnézem az értékeléseket mielőtt bármit vásárolok. Lehet, hogy vevőként kapta ezeket az értékeléseket, de 90%-os "megbízhatóság" nem túl jó szerintem.

Bocs, hogy ezt leírom, de nekem mint vaterásnak ez nagyon fontos szempont.

A képek is valóban nem a legjobbak, jók, de nem a legjobbak. Amiket az utolsó belinkelt, azok tényleg szuperek!

Én mikor kismama voltam 18ezerért csináltattunk képeket, de 180 kép volt, abból 30 retusált és kaptunk egy albumot is amiben a retusált képek voltak berendezve!


Mutatok pár saját képet:

[link]


[link]


[link]

2011. nov. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
11:37-es válaszolóra gondoltam, hogy jó képeket linkelt, csak közben sokan válaszoltak:)
2011. nov. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 A kérdező kommentje:

Átnyálazom a képeket vannak sokkal jobbak csak én nem igazodok ki a férjem mappáiban :S ő meg nem foglalkozik a reklámmal csak a fotózással meg a "művészkedéssel"


Tényleg örök hála lányok!

2011. nov. 24. 11:48
 14/47 A kérdező kommentje:
Na majd ha módosítottam a képeket nézzetek be kiváncsi vagyok a véleményekre!
2011. nov. 24. 11:50
 15/47 anonim ***** válasza:
Az ár nem sok, viszont nekem a szöveg aolvashatatlan, és a képek sem igazán jók. Ne haragudj meg, de ilyet én is csinálok egy sima kompakt géppel. A kismama fotók főleg nem ütik meg a mércét. Nézzétek át újra.
2011. nov. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
Amilyen válságos időket élünk manapság az árat is sokallom......
2011. nov. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
Ja aki meg megengedhet magának ilyen költséget az nem a vaterán fog rendelni.
2011. nov. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
Ok, legyen olcsóbb, vagy legyen több kép.
2011. nov. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:

11-es válaszoló, a 3. kép nagyon kedves! :-) Én nagyon örülnék, ha lenne egy ilyen képem, hogy hogy vártak a szüleim.


(2. válaszoló)

2011. nov. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 A kérdező kommentje:

Köszi a hideget meleget is! Meg az őszinteséget!

Őszintén szólva én vagyok a ludas szerintem se a legjobb képeket válogattam össze, nem tükrözi a tényeket... dolgozok rajta de keledezik a kislányom :O

2011. nov. 24. 12:15
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!