Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák miota anyák vagytok...

Anyukák miota anyák vagytok menni pénzt költötök magatokra? Smink ruha stb? én sajnos szinte semmit nem is jutna néha turibol egy két darab vagy ajándékba kepok barátnöktöl ettöl senkinek érzem magam

Figyelt kérdés
2010. szept. 28. 12:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Én semmit,a turkálóba se tudok eljutni,mert a 3 2 év alatti bébim nem teszi lehetővé,én már annak is örülök ha hajat tudok mosni nyugodtan.
2010. szept. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
sminkre semmit, előtte sem sminkeltem.előtte is turiból öltöztem,most is.ha kapok pénzt szülinapra,névnapra az magamra költöm,akkor veszek cipőt,új ruhát.fodrászhoz viszont havonta megyek, és kozmetikushoz is, egy olyan 4000 egy hónapban.
2010. szept. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szinte semmit!3 havonta szoktam venni 400.-os hajfestéket:)Én is kapok barátnőktől,ismerősöktől ruhákat.Én örülök nekik,nem szégyenlem,nem ettől érzem magam néha senkinek:(((Néha belefér egy dezodor is:)
2010. szept. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
örülök hogy nem vagyok egyedül:-)
2010. szept. 28. 12:10
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Annyit, mint anyaság előtt! Ha kell ruha, cipő, parfüm vagy bármi úgyis meg kell venni. Meztelen azért csak nem járhatok. Festeni nem festem magam csak ritkán. Kozmetika havonta, fodrász meg mikor úgy érzem.
2010. szept. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Semmit,éppen csak annyit h legyen mibe elmennem vhova.Nem is nyújt örömet,csak az ha a gyerekeimnek vehetek vmit,pedig lenne rávaló.Azon kívül hormonkezelés miatt jól meghíztam,kb. 5 méretnyi ruhatáram van,a 6.at nem vok hajlandó megvenni,inkább fogynom kellene.De ha visszamegyek dolgozni,kénytelen leszek több ruhát venni(vagy lefogyni addig.)Hajamat növesztem,fodrászhoz így ritkán járok.Kozmetikushoz sosem jártam,olyan érzékeny a bőröm ,ha bárki babrálna vele,azonnal begyulladna.
2010. szept. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vok,még azért annyit,h engem ez bánt h így vagyok,főleg a kövérség:(Árnyéka sem vagyok önmagamnak,viszont soha életemben nem voltam még ilyen boldog!Úgy látszik nálam a szépség meg az elégedettség egyszerre nem jön össze..
2010. szept. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! Hát én is elég elhanyagoltnak érzem magam, szinte minden ruhámat kinőttem, őszre-télre alig van 1-2 darab amit fel tudok venni. Sajna a lakáshitel az egekben, így havonta meg tudjuk venni azt ami a kisfiúnknak kell és fizetünk mindent rendesen, ennyi. Neki megvesszük amire szüksége van de ránk már semmi nem jut. Elég vacak érzés de én még annak örülök, hogy amire a kisfiúnknak szüksége van azt meg tudjuk Neki adni. Smink nuku (az előtte sem volt), fodrász szerencsére ismerős, így nem kerül sokba (kb 2 havonta) és kész. :-(
2010. szept. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Féléves a fiam, azóta nem vettem magamnak semmit. Se sminket, se ruhát, csak az alapvető higiéniára költöttem. Érdekes, a fiam az új hobbim, inkább rá költök. :-)
2010. szept. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nem a legjobb kifejezés, de megnyugtat, hogy nem csak én vagyok ilyen helyzteben. 16 hónapos a lányom, még terhesen voltam utoljára fodrásznál, és most végre újra eljutottam :D Ruhatáram, kb 5 db-ból áll, ami most jó, a régiek mind kicsik. Turiba jutok el kb havonta 1x, úgy 2 órára, ez az össz szabadidőm. Szerencsére neki meg tudunk venni mindent, amire szüksége van (50%turi), ez jó érzés, elfeledteti, hogy magamra nem költök.
2010. szept. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!