Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babás anyukák szerintetek...

Babás anyukák szerintetek miért nem kell senkinek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Férjem kisbabák, gyerekek fényképezésével foglalkozik gyönyörű képeket csinál de tényleg felraktam vaterára a hirdetését tök sokan nézegetik de nem üti le senki. Véleményetekre lennék kiváncsi, hogy vajon miért nem? Túl drága? Ti nem adnátok ki ennyit erre ha lenne rá igényetek? Az a baj h annyi munka van vele h ennél olcsóbban nem éri meg....férjem egy hétig ül a gép elött na meg az eszközök is bazi drágák optikák, gép, vakuk, ernyő.....

Lenne tippetek h mit kéne változtatni?

Előre is köszönöm!

Ja és ez nem reklám tényleg érdekelne a véleményetek!


[link]


2011. nov. 24. 11:22
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
64%
Például a leírás betűtípusa és színe szinte olvashatatlan, én 2 sor után feladtam. Azt cseréljétek ki.
2011. nov. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:

Ami rögtön szemet szúr, az a betűtípus, eléggé nehezen olvasható (főleg így kivastagítva).


Szerintem manapság kisebb igény van babafotózásra, mert majdnem mindenkinek van digitális fényképezőgépe. Mi sem vittük a babát, se nem hívtunk fotóst, mert nekünk teljesen jók azok a képek, amiket mi csinálunk. Természetesen az nem hasonlítható egy profi fotós által készített képre, nyilván egy szakember másmilyen képeket tudna csinálni. Mi maradtunk a saját verziónknál.


Szerintem kb. ezek lehetnek az okok.

2011. nov. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
45%
szerintem emeljetk az áron és mind az 50 képet hívassátok elő.Vagy legyen benne kevesebb kép és albumba kötve legyen.
2011. nov. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg az ár nagyon jó és én magam választanék albumot. A képek gyönyörűek! Nekem semmi bajom a hirdetéssel, csak annyi, hogy eszembe se jutott a vaterán keresni. Meg fogom mutatni a férjemnek és szerintem megkeresünk.
2011. nov. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:

Igen igazatok van! A betűtipuson változtatok!

Ez az albumba bekötés ötlet is nagyon jó! Azthiszem ez alapján variálok!


Köszi nagyon! És még várok tippeket!

2011. nov. 24. 11:36
 6/47 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a képek sem igazán vonzóak, amik alapján hirdettek.


Nekem ezek pl nagyon tetszenek:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Kismamafotózáshoz ilyesmit tudnék elképzelni:


[link]


[link]


[link]


Valami hasonló képek nekem biztos felkeltenék az érdeklődésemet, és komolyan elgondolkoznék, hogy fotóztassak.


(2. hozzászóló)

2011. nov. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:

Na de látod, nem vagyunk egyformák, másnak meg kifejezetten tetszenek a képek! Most légy okos, nem igaz? :-)


(2. hozzászóló)

2011. nov. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
Nekem pont azért tetszenek, mert természetesebb hatásúak.
2011. nov. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:

:-)


Nekem a két kismamás fénykép túl sötét.


(2.)

2011. nov. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
Én csak úgy tudtam elolvasni, hogy bemásoltam wordbe és átállítottam a betűt
2011. nov. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!