Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babás anyukák szerintetek...

Babás anyukák szerintetek miért nem kell senkinek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Férjem kisbabák, gyerekek fényképezésével foglalkozik gyönyörű képeket csinál de tényleg felraktam vaterára a hirdetését tök sokan nézegetik de nem üti le senki. Véleményetekre lennék kiváncsi, hogy vajon miért nem? Túl drága? Ti nem adnátok ki ennyit erre ha lenne rá igényetek? Az a baj h annyi munka van vele h ennél olcsóbban nem éri meg....férjem egy hétig ül a gép elött na meg az eszközök is bazi drágák optikák, gép, vakuk, ernyő.....

Lenne tippetek h mit kéne változtatni?

Előre is köszönöm!

Ja és ez nem reklám tényleg érdekelne a véleményetek!


[link]


2011. nov. 24. 11:22
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
100%

Én soha nem keresnék fotóst a vaterán.

Nem hirdettek máshol? Saját weboldalatok van?

Szerintem itt nem találjátok meg a célközönséget.

A vaterán használt, olcsó cuccokat keres a többség, nem pedig profi fotóst.

Osszatok szórólapot és csináljatok kuponfüzetet kedvezményekkel. Ha már azt látja valaki, hogy van 10-20 %-os kedvezmény, akkor sokkal inkább elfigyel a dologra.

2011. nov. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
En el tudtam olvasni, nem is ertem mi vele a problema.De keveslem a kepet azert a 15000Ft-ert.Mashol ennyiert (kicsit tobbert)joval tobb kepet adnak.
2011. nov. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
Nekem pl. nem tetszenek a képek-bocsánat, de ez az igazság, ezért nem rendelném meg a szolgáltatást. Mi ennek a többszöröséért csináltattunk képeket profi fotósnál, és egyet sem hívott elő, dvd-n adta ide, szóval az ár szerintem baromi jó. AMúgy szerintem nem a vaterán kéne hirdetni, hanem csináljatok saját honlapot.
2011. nov. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem igaziból az nem tetszik, hogy csak 2 db kép van előhívva. Szerintem ha több lenne előhívva, akkor nagyobb sikere lenne! Őszintén, így én sem kérném, de ha mondjuk már 20 db elő lenne hívva, akkor akár el is gondolkoznék rajta.
2011. nov. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 A kérdező kommentje:
Kedves uccsó Köszi!Nekem is tetszenek :) Azért raktuk vaterára is mert ez is egy hely ahol lehet reklámozni sok anyuka van fent stb. de persze van más hely is ahol reklámozzuk
2011. nov. 24. 13:07
 26/47 A kérdező kommentje:
Na változtattam pár dolgot.
2011. nov. 24. 13:14
 27/47 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejön!!!!!!!!!!!!
2011. nov. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
Még én is hozzászólok ha nem gond. Nagyon szépek a képek, nekem tetszenek. De a betűtipus, az nagyon nem jó. Én már az első sor végén feladtam. Az ár is jó.
2011. nov. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 krisztivan ***** válasza:
Én el se kezdtem olvasni(pedig tudok)de ezeket a betüket nincs türelmem.Ha nem akarod eladni a terméket akkor rendebn,ha akarsz megrendelést akkor világosan,jól olvashatóan kell írni.Bocsi.:-)
2011. nov. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:

Ilyen borzalmas betűtípust rég láttam.

Én nem tudom elolvasni.

2011. nov. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!