Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megvennétek ezt a babakocsit?

Megvennétek ezt a babakocsit?

Figyelt kérdés

Ma már tettem fel kérdést hogy van e ilyenje valakinek, de nem jött rá válasz. Még újnak tűnik a piacon, ti megvennétek? Vélemények? 1 éves kislánynak lenne.


köszi


[link]


2011. júl. 27. 21:35
1 2 3 4 5 6
 51/60 A kérdező kommentje:

köszönöm a többi válaszokat.


Azért gonoltam az állíthatós lábtartót mert itt azt olvastam hogy jó ha van ilyen egy babának.

nekünk a kunert és a mostani Hauck is állítható. megyünk nyaralni a Balcsira és ott bizony ha este is oda leszünk lehet elszenderül a picur.

De nagyon úgy néz ki hogy akkor marad a 4 kerekű. a babatálcához meg ragaszkodunk, én is és a férjem is. sokat használjuk.

2011. júl. 28. 11:46
 52/60 anonim ***** válasza:
100%
Én az egyik linken látott Peg Peregot javasolnám nektek.
2011. júl. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:
Már írtam egyszer a kocsival kapcsolatban. Most az állítható lábtartóra reagálnék: Nekünk a kocsin van, de nem használjuk. Akkor használtam amikor a mózest használtuk még. Azóta nem is igényli, sőt ő magának túrja vissza.:)
2011. júl. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ. én még használom a lábtartót felhajtva mert még annyira nem ér le a lányom lába.


egyébként eladtam a babakocsinkat, nemrég vitték el :)

2011. júl. 28. 16:01
 55/60 anonim ***** válasza:
Hát, nézem a válaszokat, mennyire nem vagyunk egyformák, van, ami vki szerint elengedhetetlen, a másik szerint minek az... ne hagyd magad lebeszélni arról, amit fontosnak érzel. Az állítható lábtartót mi még 14 hónaposan is sokszor használjuk (elalszik séta közben, s jobb felemelve), mondjuk nekünk meg a tálca felesleges, nem eszik-iszik babakocsiban, nem is igényli (a darazsak miatt - erdőközelben lakunk, előfordulnak - nem is szívesen adnék bármi kaját vagy víznél édesebb innivalót neki).
2011. júl. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 A kérdező kommentje:
köszönöm neked is. a lábtartót éppen itt olvastam hogy fontos. azt szeretném ha majd amit veszünk az kitartana mostmár addig amíg a lányunk "nagy" nem lesz. nem szeretnénk több kocsit venni.
2011. júl. 28. 17:40
 57/60 A kérdező kommentje:

sziasztok


eldőlt a kérdés: Quatro Imola-t vettünk, pirosban.

[link]


bementem itt egy boltba és ezen akadt meg a szemem. tetszik hogy nem fekete a váz, és meglátjuk hogy jó választás volt e.


köszönöm mégegyszer a segítségeteket, gondotlam ezt megírom.

2011. júl. 29. 17:52
 58/60 anonim ***** válasza:
jól döntöttél4 jó kis kocsi,könnyű,összecsukni is egyszerű,nekünk is ilyen van
2011. júl. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:

Ez tökre úgy néz ki, mint a mi pierrünk! [link]

Én szeretem, csak kicsit nehéz, meg utazáshoz nem feltétlen praktikus (sok helyet fog). De sokkal jobb, mint a 3kerekűek, amiket néztél. Szerintem te is fogod szeretni. Azt még elárulod mennyi volt?

2011. júl. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 A kérdező kommentje:

köszönöm, remélem én sem bánom meg és szuperul fog üzemelni az elkövetkezendő 1-1,5 évben :)


Eleinte a bertoni foxyt néztük ki de hiába hívtam pár céget, azt mondták elfogyott. aztán itt ahol lakunk éppen elmentem egy bababolt előtt, benéztem és megakadt ezen az Imolán a szemem :) Délután visszamentünk a férjemmel és megvettük. befér a csomagtartóba és jónak tűnik.


újonnan véve lett lábzsákkal meg egy pici esővédővel 24ezer. Neten 20990Ft lett volna de mire a postaktg-et is hozzáadjuk esetleg 1000Ft-al jött volna ki kevesebbel.


Nekem tetszik nagyon, nem fekete a váza, elég magasan van a tolókara, egy mozdulattal csukható. és persze van az elengedhetetlen baba tálca...no meg nekem is van tálca a tolókaron. Remélem tényleg jó.

2011. júl. 29. 22:08
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!