Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megvennétek ezt a babakocsit?

Megvennétek ezt a babakocsit?

Figyelt kérdés
[link]
2011. febr. 19. 13:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én simán.......ha lenne rá pénzem!Nagyon tetszik!:)
2011. febr. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hűűűű... ez nagyon szupi. Én is simán választottam volna ezt, ha lett volna akkor, amikor nézelődünk.
2011. febr. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nagyon drága.Nagyon szép, de szerintem használtan is tudsz olyat venni ami szinte vadiúj.Csak kicsit szét kell nézni.De ha ragaszkodsz z újhoz, akkor rajta. Én ezt sajnos a második gyereknél tanultam meg.

Nekem a babakocsim hasonló, szinte tök úgy néz ki mint a piros fekete változat.

És fiú lesz vagy lány?

2011. febr. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha lett volna ennyi pénzem, meg lenne lift a társasházunkban, vagy legalább babakocsi tároló a földszinten, akkor talán.

Tetszeni tetszik, csak nagy és nehéz nekem. 46 kg vagyok, így én egy 6 kg-os babakocsit vettem.

2011. febr. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nagyon megtetszett,csak nem hallottam még ilyen babakocsiról,azért kérdeztem.
2011. febr. 19. 14:13
 6/11 anonim ***** válasza:
Álmaim babkocsija mióta megláttam teszveszen. Csak számomra iszonyú drága :(
2011. febr. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Nagyon szép, és jónak is tűnik. Én a kislányomnák 4 babakocsit vettem, mire rátaláltam a tökéletesre, ezért azt tanácsolom, hogy jól gondold meg. Volt olyan babakocsim, ami alig fért el a buszon (a babakocsinak kijelölt helyen), aztán olyan, ami önmagában 12 kg volt, gyerekkel együtt már 20 (aztán később még több)+ ha vásároltam valamit az még 5 kg. És nincs lift a házunkban... Volt olyan, amivel egyes helyekre nem fértem be vele, mert kicsi volt a hely az üzletben a sorok között. Aztán olyan is, ami összecsukva is nagy volt...

Szóval elsősroban mérlegelj, hogy hova mész majd vele, sokat kell-e cipelned (emeletre, buszra stb.).

2011. febr. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Gyönyörű, és minden szempontból a legpraktikusabban van kialakítva, legalábbis tapasztalataim szerint (kerekek, átfordítható tolókar stb.) Lehet ilyet vennék, ha jönne a kistesó :-) Majd kíváncsi leszek a véleményedre.
2011. febr. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nagyon szuper kocsi!De ennyiért tudsz venni Tako Jumper x-et,ami ugyanez,csak elismertebb márka.
2011. febr. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem tako jumper x van, ugyan így néz ki teljesen, én újonnan vettem a neten 90000 forintért. Hirtelen azt huttem, hogy ennek is az a márrkája, annyira hasonkítanak egymásra. Szóval én imádom!!! Nem bántam meg,h. megvettem. Egy baja van, h. alig fér be a kocsinkba, és,h. nagyon nehéz. De mi kertesbe lakunk, és buszozni sem szoktunk, főleg meg babakocsival. Szóval bátran vett meg, jól jársz vele. Ja, és a rugózása is egy álom. (falura nagyon fontos,h. legyen rugózása)
2011. febr. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!