Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megvennétek ezt a babakocsit?...

Megvennétek ezt a babakocsit? Jó szerintetek?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jún. 13. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem ismerem ugyan, de leírás alapján jónak tűnik.

Az ár/érték arány is. Jól is néz ki szerintem.

2011. jún. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Itt olcsóbb:

[link]

2011. jún. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a márkát, de a leírás és a képek alapján nagyon jónak tűnik. Van hozzá minden ami csak kellhet hozzá, új is, és azért ennyi mindenért egyáltalán nem sok az ára.
2011. jún. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi
2011. jún. 13. 13:34
 5/6 anonim ***** válasza:

nekem nagyon tetszett anno az ilyen típusú kocsi, csak én nehéznek találtam (elég mini vagyok, alig tudtam megemelni). Végül egy top rider multifunkciósat vettünk (hasonló az ára és annyi a különbség, h az alja esernyőre csukható, ez pedig lapra)

Ettől eltekintve klassz.

Még egy szempont, ami miatt jó szerintem: a sportrésznek a háttámlája dönthető, és nem egyben billen, mint sok hasonló típusnak (úgy görbén marad a baba, csak a háta kerül vízszintbe, a lába meg magasba)

Ami még hátrány lehet a súlya mellett, a hálót kicsinek találom, de ez ízlés dolga.

2011. jún. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
jónak látszik. de ilyen fontos, sokat használandó tárgyat nem mernék csak képek alapján venni. mindenképp nézd meg előbb élőben.
2011. jún. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!