Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megvennétek a helyemben ezt a...

Megvennétek a helyemben ezt a babakocsit?

Figyelt kérdés

[link]

Alig használt.

Falura kéne ahol nagyon rosszak az utak.


2010. nov. 2. 14:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem rossz, de én bolygosítható kerékre szavazok, ez pedig nem olyan, ha jól látom. Ez egy kézzel irányíthatatlan, ha irányt akarsz váltani, két kézzel le kell nyomnod a tolókart, megemelni a babakocsit, és úgy tudsz vele csak kanyarodni. :(
2010. nov. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Bolygókerekes kocsival, lehetetlen közlekedni erre felé...

Olyan utunk meg ritkán lesz (legalábbis babakocsival) ahol jobb utak vannak.

2010. nov. 2. 14:14
 3/17 anonim ***** válasza:
nekem tetszik, ha jól látom a rugózása is okés lehet a nagy spirálrugóból kiindulva
2010. nov. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Akkor igen. Ha ez nem lényeges szempont neked, akkor jó ez a babakocsi. Gondolom később meg átalakítható sportra, tehát fel tudod emelni a háttámláját, a lábánál meg le tudod engedni...
2010. nov. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. nov. 2. 14:18
 6/17 anonim ***** válasza:

Pont azt akartam én is írni, hogy a rossz útra nehogy bolygókerekest vegyél.

Ez a legmegfelelőbb én megvenném.

Mi kipróbáltunk egy pár babakocsit, szintén falun lakunk, rossz az út. A bolygókerekessel a legrosszabb közlekedni. Két nap után már a pokolba kívántam a bolygókereket.

Tökéletesen lehet ezt a fix kerekest egy kézzel tolni, és kanyarodni is. Nem kell két kéz ahhoz hogy megemeld az elejét. Én biztos hogy ezt venném meg. Feltéve, ha nem fogtok buszozni, vonatozni vele.

2010. nov. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Buszozni eggyáltalán nem, talán néha-néha vonatozni majd a későbbiekben.
2010. nov. 2. 14:26
 8/17 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vedd meg! Tökéletes lesz a rossz útra! Előttünk is egy darabon rossz az út, bolygókerekesünk van, hát netudd meg, mire megtesszük azt a 100 métert, a műútig, hát folyik a víz rólam...
2010. nov. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Szia!Ilyenünk van és csak ajánlani tudom:-) Nálunk is rosszak az utak de ezzel még a holdon is lehetne menni:-) Én nagyon szerettem ja és ami a lényeg olyan kényelmes a picinek hogy csak na! Most 14 hós a kisfiam és még teljesen elfér benne,szóval én bátran ajánlom!!!!Megkérdezhetem mennyiért veszed?

Üdv.A

2010. nov. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
amúgy vehetsz bolygókerekest is,mert mindet le lehet fixálni.
2010. nov. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!