Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megvennétek egy ilyen babakocs...

Megvennétek egy ilyen babakocsit? MIÉRT igen? MIÉRT nem? Kép lent.

Figyelt kérdés

[link]


Használtan!

Köszi!


2010. okt. 9. 15:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
68%

Nagy robosztus, nehéz, kocsi csomagtartójába nem fér be!

Nem tetszik.

2010. okt. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

szia igaz nekem még sajna nincs babám, de már tervezzük:D

szóval nekem tetszik ez a kocsi, főleg azért mert több funkciós, és ha vigyázol rá sokáig elkísér és sztem még jól is néz ki:D ez az ár az új ára v a használté?

2010. okt. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Ez az új ára!

Én most hirdetem az enyémet,azért kérdeztem,hogy tetszik e ez az anyukáknak!Nehezen,vagy könnyen tudom eladni!:)

2010. okt. 9. 15:34
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Húú ez a Touragoo híresen rossz...:(( én még csak rosszat hallottam róla, hamar nyikorogni kezd gagyi anaygokból van...ha már ilyen típusút szeretnél (vastag, nagy kerekűt, vastag huzattal) inkább Bergont válassz, vagy Tako-t vagy Raf-polt ezekre még nem hallottam panaszt.:) de ez csak tanács.

Pláne használtan nem venném meg, mert így ha hamar baja lesz, hova viszed vissza?

2010. okt. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Sehova nem viszem!:)

Éppen eladom a sajátomat,és érdekelne,hogy tetszik e ez a kocsi az anyukáknak!

2010. okt. 9. 15:37
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
szia! Én megbántam, hogy többfunkciósat vettem, mert nagyon nehéz, nem bírok vele lépcsőzni és BKV-zni. A csomagtartóban se fér be tőle több cucc ha megyünk vhova. Ha Te csak tologatni akarod, és nem utazásra kell, nem is lépcsőzöl vele, akkor jó, mert nagyok a kerekei és a bevásárlókosara. De én a helyedben egy könnyebb darabot választanék.
2010. okt. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem:

nehéz

nem bolygós a kerék

nehéz vele boltban közlekedni


Igen:

átforditható tolókar

olcsó

2010. okt. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Jöhetnek még a válaszok!

Mennyit adnátok érte használtan?Jó állapotút, 4 hónapos,a kocsi!

2010. okt. 9. 15:40
 9/21 anonim ***** válasza:
Nem. Azert nem, mert ranezesre sem szimpatikus. Eleve nem szeretem ezeket a kialakitasuakat, nehez is, a kerekei sem megfelelo meretuek (nekunk). Es meg kinezetre sem tetszik.
2010. okt. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Hagyományos babakocsi,konzervatív.Ma már nem divat az anyukák körében.(ez a válasz nem az én véleményem tükrözi,csak gondolom h ezért nem kel el)
2010. okt. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!