Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megvennétek ezt a babakocsit?

Megvennétek ezt a babakocsit?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon tetszik. És az ára is jó. Van valakinek ilyen, vagy aki ilyet akar venni? Vélemények?


[link]


2010. aug. 9. 07:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!én néztem anno ezt a babakocsit és nagyon jó!DE szerintem használtan ez így drága!Az új 89 ezer!Nem lehet,hogy jobban megérné???Annak még van garanciája is!


[link]

2010. aug. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60-ért igen, de többet nem adnék érte. Egyébként nagyon tetszik!!!
2010. aug. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Drága!

Max.50-60ért.

Mi 40 ezerért vettünk boltban újonnan,minden tartozékkal és megfelel:-)

2010. aug. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
én nem venném meg, max csak ha plázában használnám. A kicsi első kerekei mindenhova be fognak akadni, legyen bármilyen pici repedés az aszfaltban. A másik meg hogy használtan tuti nem vennék ennyiért babakocsit, amikor sokkal jobbakat kaphatnék újakban.
2010. aug. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ugyan ilyet lehet kapni 30E ert, de azt nem irhatom ki, h hol, mert nem engedik..60at nem adnek erte.(outletben nezz szet}
2010. aug. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ennyiért én sem venném meg használtan.

A kerekeket pedig tényleg gondold át, mert ha nem túl jó a terep felétek, akkor nagyon nehezen fogsz boldogulni a kicsi kerekekkel.

2010. aug. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. A kerekei elől is nagyok, néztem már boltban ilyet. Majd alkudok. :-)
2010. aug. 9. 09:56
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk ilyen babkocsink van, nagyon szeretem :-)))

A tündérkém is szereti, kényelmes neki!

[link]

Télen a nagy hóban is simán tolható, mert nagyok a kerekei, eddig mindenféle terepen könnyedén toltam benne a lányom!

A kerekei pumpálhatóak, ami még simább gurulást eredményez (bár amit te linkeltél, annak kicsit másmilyenek a kerekei, mint a miénknek... nekünk olyan, mint az egyik válaszoló által belinkelt kocsié). A kisebb kerekek kb.25cm, a nagyobbak kb. 30cm átmérőjűek...szerintem nem kicsik!

Egy hátránya hogy összecsukva is sok helyet igényel, így mi nem tudjuk szállítani, mert nem fér be az autónkba (bár kicsi az autónk... apukám kocsijába simán befér a babakocsi és minden holmink is a csomagtartóba...szóval ez autófüggő). Ezen problémánk miatt vettünk egy esernyőre csukható babakocsit is a kirándulásainkhoz.

De ettől eltekintve én most sem vennék más babakocsit, ha újra választhatnék, mert teljes mértékben elégedett vagyok vele :-)

Az első 3hónapban sokat használtuk a járgányt bent a lakásban is, mert a bébink imádott benne aludni :-)

4,5-5 hónapos volt a csajszink, amikor lecseréltük a mózeskosaras részt a sport részre.

Én ebben a variációban is szemből szeretem tolni a gyermeket ;-)

Még annyit, hogy soha sem sírt a lányom a babakocsiban!... bár ez biztos babafüggő is ;-)


Szóval én csak jót tudok neked mondani erről a babakocsiról!

De mindenképp alkudj, mert sokat kérnek érte!!!

Én használt kocsiért még akkor is, ha jó állapotban van nem adnék többet 38-40 ezer forintnál.


Jó babázást kívánok neked!!!

Egy 10 hónapos tündér anyuja :-)

2010. aug. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi neked is!
2010. aug. 9. 20:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!