Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megvennétek egy ilyen babakocs...

Megvennétek egy ilyen babakocsit? MIÉRT igen? MIÉRT nem? Kép lent.

Figyelt kérdés

[link]


Használtan!

Köszi!


2010. okt. 9. 15:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Én nem venném meg. Számomra nem lenne praktikus, mert sokat kell lépcsőn cipelnem a kocsit. Dög nehéz, nem bolygósítható a kereke, és első ránézésre sem tetszik... Így én semennyit sem adnék érte még használtam sem. Bocsi!
2010. okt. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Nem vennék ilyet!!SOHA TÖBBÉ!!Nekünk ilyen volt 6hónapig!!Alig vártam hogy megszabaduljak tőle!!Nyikorog,...stb!GAGYI az egész kocsi!!Nem csodálom hogy meg akarsz tőle szabadulni!!Ha olyan jó babakocsi lenne nem adnád el 4hónap után!!
2010. okt. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Nekünk Kunnert VIP babakocsink volt, van, nem tudom melyik a rosszabb, de ránézésre egyforma gagyi. Én azért nem adom el,mert tervezzük a tesót és arra az 5 6 hónapra nem veszek másik kocsit. Utána úgyis a sportkocsit használjuk majd.
2010. okt. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

HUUU ,köszi a sok választ!!!

Akkor a nyakamon marad???:(((((((

Utolsó elötti válaszoló: te mennyiért adtad el?

2010. okt. 9. 19:05
 15/21 anonim ***** válasza:
10ezerért vették meg!!De azóta!(3hónap) szét is esett!Kiesett a kereke!!...stb!
2010. okt. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Én is max 10. Ezret adnék érte! Tedd fel vatera cagy teszveszre, 1 ft-ról. Akkor ált. Többet kap az ember mintha fix áron hirdetnéd! Kehet 15-20-át is adnak érte!
2010. okt. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Hmmm...

Irányárral hirdetem 19ezerért!Hátha..

2010. okt. 10. 00:04
 18/21 anonim ***** válasza:

1ső vagyok, hát igen látszik, hogy még nincs babám :D egyedül nekem tetszett:D:D hát ha lesz egyedül se indulok neki babakocsit venni, biztos vagy 3 anyukát viszek magammal:D

sok szerencsét az árusításhoz

2010. okt. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Köszi!!!:)
2010. okt. 10. 19:35
 20/21 anonim ***** válasza:
Hasonló van, mégegyszer biztos nem venném meg! Nem bolygó a kerék, nagyon nehéz, és ha berakjuk a csomagtartóba, más már be sem fér!Sajnos tapasztalatlanok voltunk...
2010. okt. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!