Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megvennétek ezt a babakocsit?

Megvennétek ezt a babakocsit?

Figyelt kérdés

Ma már tettem fel kérdést hogy van e ilyenje valakinek, de nem jött rá válasz. Még újnak tűnik a piacon, ti megvennétek? Vélemények? 1 éves kislánynak lenne.


köszi


[link]


2011. júl. 27. 21:35
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
73%
Nehéz ezt látatlanban megítélni, de más hasonló kivitelű kocsikhoz képest gyanúsan olcsó. Van egy olyan érzésem, hogy a vázán illetve kerekek csapágyazásán spóroltak egy kicsit, ezért én a nem felé hajlok.
2011. júl. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 anonim ***** válasza:
47%
és pumpálható kereke van. az nem jó, tömör kerekűt keress
2011. júl. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim ***** válasza:
47%

ha nagyot adsz el, akkor ne ilyen nagyot vegyél helyette :)


peg perego? akár használtan

2011. júl. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 anonim ***** válasza:
47%
Pierre Cardin PS610 - az is nagyon jól néz ki
2011. júl. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 A kérdező kommentje:

egyébként majdnem 30ezer forint.de itt van csak akcióban gondolom még új.


Mint írtam fontos a babatálca is, tetszik a P.C-is, de az nem tálcás. sajnos itt felénk elég gyér a bolti választék.


köszönöm a véleményeket, ha vannak várok még hogy mikre figyeljünk majd!

2011. júl. 27. 21:55
 16/60 anonim ***** válasza:
47%
Én sem venném meg, mégpedig azért, mert bnőmnek ilyen van, de sztem túl hosszú, valamint a hét hónapos fia mivel elég nagy baba 1 éves korára alig fog elférni benne. A másik ami nem tetszik, h ilyen csatolós a felültetése, ondjuk mivel te egyy évesnek vennéd annyira nem számít, csak leírtam. Még van egy érvem, h a babája nagyon nyugtalan volt, viszont ha rázta a kocsiban, v füvön közlekedett vele elaludt, de a babakocsi annyira nem bírta ezeket. Mára rendesen mozognak a kerekei, legalábbis az első kerék. És ő nem olcsón vette. Ezzel szemben az én nagy kocsim tény, h nagyobb, de strapabíróbb is én is ráztam benne, mindenfele mentem vele és jól bírta. De egy évesemnek kisebb sportkocsija van a hosszbb utakra.
2011. júl. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 A kérdező kommentje:
kedves utolsó, köszönöm...jó hogy végre van tapasztalat a kocsival...akkor most bajban leszek. tetszenek ezek a 3 kerekűek a a feltételeinkkel nagyon nehéz megfelelőt találni.
2011. júl. 27. 21:59
 18/60 anonim ***** válasza:
És miért fontos hogy tálcás legyen?A hauck babakocsik nagyon jók pl.
2011. júl. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 A kérdező kommentje:
még esetleg? :)
2011. júl. 27. 22:05
 20/60 anonim ***** válasza:
47%
Sportkocsiban tolókaros meg szinte egyáltalán nincs.
2011. júl. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!