Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megvennétek ezt a babakocsit?

Megvennétek ezt a babakocsit?

Figyelt kérdés

Ma már tettem fel kérdést hogy van e ilyenje valakinek, de nem jött rá válasz. Még újnak tűnik a piacon, ti megvennétek? Vélemények? 1 éves kislánynak lenne.


köszi


[link]


2011. júl. 27. 21:35
1 2 3 4 5 6
 41/60 A kérdező kommentje:

ezt most találtam


[link]

2011. júl. 27. 23:07
 42/60 anonim ***** válasza:

es ha veszel ra pohartartot?


[link]

2011. júl. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:
szuper :)
2011. júl. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 A kérdező kommentje:

ha megvettéka miénklet, írok a hírdetőnek vagy nézek iylet használtba..tetszik ez a futura :)


KÖSZÖNÖM CSAJOK A SOK SOK HASZNOS, JÓ TANÁCSOT, JÓ ÉJT NEKTEK :)

2011. júl. 27. 23:14
 45/60 anonim ***** válasza:
jo ejt :)
2011. júl. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 A kérdező kommentje:

most jött haza a férjem munkából, mutatom nagy örömmel a "szerzeményemet"..utánaolvasunk és kiderült nem férne be a csomagtartóba :((


Jó éjt :)

2011. júl. 27. 23:34
 47/60 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen. :( Sajnos a lapra csukhatók többsége elég nagy csukott állapotban.

És miért fontos az állítható lábtartó? 1év után szerintem már nem sűrűn fog a gyerek a babakocsiban aludni. Vagy igen? Talán csak ritkán. Mondjuk az enyém mindig is kiságyfüggő volt, így nem teljesen tudok ebben nyilatkozni. De mi másért akarnád felemelni a lábát?

És az én fiam minden este hazafelé úton kukizik. Nincs babatálcánk. A karfára akasztottam egy pici szatyrot és abból adagolom neki. Csak felnyújtja a kezét, én meg beleteszem. Inni meg iszik mikor odaadom neki az üveget. Szerintem ne ragaszkodj ennyire a dolgokhoz (babatálca, 3kerék). Mert így nagyon nehéz lesz megfelelőt találnod. Én elmennék a helyedben egy (vagy több) bababoltba, és úgy választanék ki egyet. Aztán lehet keresgélni a neten olcsóért a kiszemeltet.

2011. júl. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
100%

A tálcát megértem, hogy kell nektek. De a lábtartó állíthatósága miért fontos? 3 gyerekem van, volt 5 kocsink, egyiknek sem volt állítható, mégis jók voltak, szerettük őket.

Tényleg nem kötekedés, csak kíváncsiság :)

1 éves kislánynak tálcás, kicsi, kényelmes kocsi... Alszik benne? Mert he nem, akkor elég a sima sportkocsi is.


Pl. [link]

2011. júl. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:
2011. júl. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:
Alapból nem vennék 3 kerekű babakocsit. Nemrég a szemem láttára majdnem felborult egy gyerekestül mindenestül, mert az egyik kereke belement egy kisebb gödörbe. Meg mind nagyon drága. Ez gyanúsan olcsó, még 30ezer is kevés ilyen jellegű kocsira, biztos nem túl jó minőség. És a színe a kép alapján borzalom.
2011. júl. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!