Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi van a babavízben? Ilyen...

Mi van a babavízben? Ilyen kis medúzaszerü valamik úszkálnak az üvegben.

Figyelt kérdés
Már tegnap is észre vettem, most megnéztem 3*6 üveg van itthon, és mindegyikben van. Origi még nincs is felbonva. Szerintetek mi lehet?
2009. márc. 19. 21:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, mi lehet, de én nem innám meg---. Gyorsan vidd vissza a boltba, ha megvan még a blokkod!
2009. márc. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
milyen fajta baba viz?mert en mar sokfajtat vedtem,de meg egyikbe se uszkalt semmi.
2009. márc. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Hát a blokk nincs, de reggel hívom a vízen lévő infovonalat. Hát ilyet...., elég gusztustalan bármi is az.
2009. márc. 19. 21:20
 4/22 anonim ***** válasza:
Elég érdekes...lehet megfagyott és kicsapodott az ásványi anyag? Én sem adnám oda a babámnak. Milyen fajta?
2009. márc. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Biztos hogy gáz van vele! Ügyes vagy hogy észrevetted! Holnap én is ellenőrzöm! Lehet hogy a palackozásnál került bele valami! Marha jó hogy már ez sem tuti biztonságos!
2009. márc. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Vivien: Gerecse-hegységből származó víz.

Forog a gyomrom. Remélem igaza lesz az egyikőtöknek és csak valami ásványi anyag kicsapódás, mert ez ó borzalom. 1 hónapja ezt issza, még nem láttam soha. De ha mind a 18 üvegben van, akkor biztos eddig is volt benne. Na holnap majd megírom mit sikerült megtudnom.

Köszi mindenkinek. jó éjt!

2009. márc. 19. 21:48
 7/22 anonim ***** válasza:
A kalcium kicsapódhat , de az csak lebeg benne és nem hasonlít a medúzára.
2009. márc. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Na jó ez sem olyan "csillós" izé.:) De átlátszó, és úszkál, és iszonyat gusztustalan.
2009. márc. 19. 22:13
 9/22 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem akarlak elkeseríteni, de a babavíz ugyanaz, amit a felnőtteknek csomagolnak! :(

Onnan tudom, hogy az egyik barátom dolgozott egy ilyen gyárban (nevet nem írok) és elmondta, hogy ugyanaz a víz kerül a babáéba, ami a felnőttekébe.

Sajnos ez a valóság. :(

Az hogy mik úszkálnak azokban az üvegekben az jó kérdés.

Hívd fel a fogyasztóvédelmet, ők majd utánanéznek!

2009. márc. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Írd meg légyszi mi volt benne!!!!!

A babavíz tényleg ugyanaz mint a sima, ezt szerintem nem tagadja senki. Csak felforralják, így csírátlanítják. Én nem gondoltam, hogy más az összetétele. Talán a Humana, Hipp víznek, de lehet, hogy azoknak sem...

2009. márc. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!