Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi van a babavízben? Ilyen...

Mi van a babavízben? Ilyen kis medúzaszerü valamik úszkálnak az üvegben.

Figyelt kérdés
Már tegnap is észre vettem, most megnéztem 3*6 üveg van itthon, és mindegyikben van. Origi még nincs is felbonva. Szerintetek mi lehet?
2009. márc. 19. 21:13
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Basszus akkora marha vagyok, nem tettem el egy üveggel sem. Szerintetk mi lehetett?
2009. ápr. 24. 12:47
 22/22 anonim ***** válasza:
Az a válaszoló vagyok aki azt irta, lehet, hogy megfagyott és kicsapódott az ásványi anyag. Most olvastam, hogy ők is ezt mondták. Ha mégsem ez történt (olvastam a laboros válaszát) akkor szerintem fertözött volt a viz, nem volt megfelelöen csiramentesitve és idő közben ezek a nünük élték világukat a palackozott vizben, fejlödtek. Ki tudja ha hagytál volna egy üveggel, lehet , hogy már egész szép látványt nyújtanának :DDD Na de a lényeg, észrevetted és a babádnak nem lett semmi baja!
2009. ápr. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!