Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi van a babavízben? Ilyen...

Mi van a babavízben? Ilyen kis medúzaszerü valamik úszkálnak az üvegben.

Figyelt kérdés
Már tegnap is észre vettem, most megnéztem 3*6 üveg van itthon, és mindegyikben van. Origi még nincs is felbonva. Szerintetek mi lehet?
2009. márc. 19. 21:13
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Ma sikerült elérnem őket. Szerdán kijönnek,kicserélik mind a 3 zsugort, és elviszik bevizsgálni.

Azt modta a pasi, hogy sima víznél (nem baba) már előfordult, hogy szennyeződés került az üvegbe, de babavíznél még nem. Na majd megírom egyszer ha meg lesz az eredmény.

2009. márc. 23. 14:06
 12/22 anonim ***** válasza:
Én nagyon várom a választ!
2009. márc. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Megvan már az eredmény?
2009. márc. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel és nem vagyok ezzel egyedül! Várjuk az eredményt, hogy mi volt!
2009. márc. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Még választ nem tudok semmit. Kijöttek szerdán, elvitték a hibás vizet, hoztak helyette 4 zsugorral. Elvileg jövőhéten hivnak vissza, bevitték analizálni a "nünükét" (igy nevezte el a srác aki jött érte. Azt mondta, hogy még a babavízre sosem volt panasz, úgyhogy haptákban áll az egész bvíz részleg, és őt várják. Na úgyhogy majd jelzek, ne felejtsetek el visszanézni!

Ui: Hála.. , azért a picikémnek nem lett semmi baja, s remélem később sem lesz.

2009. márc. 28. 21:46
 16/22 anonim ***** válasza:
OK, várjuk a fejleményeket!
2009. márc. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Elvileg megvan az eredmény. A bolt raktárjában megfagyott a víz, és az ásványi anyagok kicsapódtak a vízból. Hát nem tudom!!! Remélem bajunk nem lesz belőle. Mindenesetre mostmár jobban odafigyelek mit adok neki inni.

2009. ápr. 2. 11:16
 18/22 anonim ***** válasza:
Furcsa, mindenesetre köszi, hogy megírtad!
2009. ápr. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Köszi hogy megirtad! Asszem beteszem a mélyhütőbe a bébivizet, lefagy, kiveszem, felolvadva megnézem, hogy van e benne nünü. Ha igen, akkor igazat mondtak, ha nem, akkor féltek a balhétól..... Remélem lesz nünü.
2009. ápr. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Én a helyedben 1 üveggel bevittem volna az ANTSZ-hez.Nekem laboros a szakmám,de ha lefagyasztod a vizet,nem csapódnak ki utána az ásványi anyagok,olvadás után feloldódik!Szerintem csúnyán átvertek!!!
2009. ápr. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!