Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi volt a legnagyobb baki...

Mi volt a legnagyobb baki amit a babáddal elkövettél?

Figyelt kérdés
Egyszer szegényre alvás közben nyitvahagytam az erkélyajtót télen:-(( (nem is tudom milyen dimenzióban járhattam hogy nem figyeltem oda) Szerencsére nem lett semmi baja, de szidtam magam rendesen....
2010. nov. 17. 14:56
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
100%
A második héten történt. A kisfiam nagyon jó gyerek volt, evett és aludt. A barátnőmmel egy házban lakunk (társasház) és naponta többször átugrom egy kávéra. Egy kávé egy kis pletyi és jövök vissza. A gyerek aludt, én olvastam és hirtelen felpattantam, hogy iszom a barátnőmmel egy kávét. Én az első emeleten lakom , ő a negyediken. Már a harmadik emeleten jártam mikor eszembe jutott, hogy huuu nekem van egy gyerekem akit nem lehet egyedül hagyni, teljesen megfeledkeztem róla. Visszafutottam, természetesen ő aludt, akkor tudatosult bennem , hogy anya lettem és van valaki akiért én felelek!
2010. nov. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
100%
délelött kicseréltük a bejárati ajtót.férjem próbálgatta a ki-be nyitást-csukást.hát persze, hogy vagy 3x odacsukta a gyerek újját :S
2010. nov. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
100%
Én még sosem forraltam tejet, mert nem iszom, csak kávéhoz, és nem házit... Vettem az akkor 15 hónapos fiamnak Maci kávét, mert előzőleg lenyalta a kávés kanalunkat, és nagyon ízlett neki. A Maci kávét elsőre lehúzta, el sem vette a szájától a cumisüveget. Másodjára éppen zacskós tej volt itthon, gondoltam felforralom (mint utólag kiderült, zacskós tejet NEM kell forralni). Jó sokáig forralgattam, amíg ki nem akart futni, de közben az oldalánál már forrott.. Aztán összekevertem egy bögrében, és miután hűlt egy kicsit, odaadtam neki. A gyerekem, aki a vasszöget is megenné, vonakodva iszogatta, néhányszor le is tette az etetőszék tálcájára + fintorgott...Én meg adtam vissza a kezébe, hogy igya csak.. Már arra is gondoltam, hogy lefotózom, mert nem mindennapos látvány, hogy ő bármitől is fintorogjon.. Aztán rájöttem, hogy a tej durván leégett (miután az edényből kiöntöttem a maradékot). Nem tudtam, hogy sírjak-e vagy röhögjek. És még láttam is, hogy sárgás egy picit a tej, de nem tulajdonítottam neki különösebb jelentőséget, mert nem tudtam, hogy olyan az odakozmált tej...
2010. nov. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
100%

5 hónapos volt a kisfiam, amikor a következő történt:

Az ágyon játszott hason, a popsikrémmel, ami tégelyes és én is alig tudom levenni a tetőt.

Na,Neki sikerült.Fél percre fordultam el, tető le, és a drágám egész feje szép hófehér popsikenőcsös lett. Még a haja is :D


A másik story. 7 hónapos volt. A falra festettem Neki az Elmot és a járókájában ült, mellette volt az asztalon a tempera egy tálkában, plusz ecset. Elérte az ecsetet is és a tálkát is. Szépen összekente magát és az aznap kapott tanuló kutyusát is :D

Szép piros volt Ő is és a kutya is :D


A nagyobbik kisfiam 1 éves volt és a játszótéren homokozott. Figyeltem a padról milyen ügyes. Belelapátolta a vödörbe a homokot, felemelte a feje fölé, kitátotta a száját és ráöntötte a fejére :D

Recsegett a foga alatt a homok :D

Természetesen nem lett bajuk egyik esetnél sem. Szerencsére :D :D :D

2010. nov. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:
100%

az első mikor kb. 3 hónapos volt, jó vastagon bekentem magam ekcémás krémmel, elkezdett sírni babám én meg gyorsan felkaptam :S szegénykém lenyalt egy kicsit a krémből aztán órákig mostam ki a száját :S az orvos megnyugtatott, hogy attól a krémtől nem lesz semmi baja de nekem nagyon lelkifurdalásom volt napokig!

a legdurvább baki az volt mikor engedtük a vizet és a kád szélénél bohóckodtunk, beütötte a száját és felszakadt neki. még mindig nem hevertem ki! 11 hónapos volt akkor.

6 hónaposan egy pillanatra kiszaladtam a szobából míg az ágyon aludt, persze akkor kelt fel és fejjel lefelé mászott le :S

ez mind elkerülhető lett volna ha jobban figyelek, nincs mentségem rá


jó, hogy kiírtad ezt a kérdést, így hogy olvasom mások is bakiznak, kevésbé tartom most magam rossz anyának :)

2010. nov. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
100%

Kisétált 14 hónaposan a kertből, míg én teregettem.Valahogy kinyílta kapu,és a kanyarbn kaptam el.Ilyen ijedtéget még sosem éltem át.

Felborulta biciklim vele együtt az ülésben ült,még a kaput zártma.Szerncsére meg sem ijedt.

2010. nov. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
80%

Ja, még1, bár ez a párommal történt, de én is hibásnak érzem magam.

Felrakta hátra a biciklire a gyerekülést, de eléggé mozgott, amire én rákérdeztem, de azt mondta jól van rögzítve. Többször is bringáztunk vele, nem volt semmi gáz.

Aztán egyszer leesett az ülés, persze hogy a 1,5 éves gyerekkel együtt, aki fejjel lefelé pattogott benne a betonon... Be volt kötve, tehát nem esett ki, de nagyon csúnyán lezúzta az arcát, kezét, térdét, persze rohantunk vele a kórházba, röntgen stb, szerencsére semmi gáz nem lett...

Most már jogosan mondjuk rá, hogy ütődött :))))

2010. nov. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:
100%

A nagyfiam még kiscsoportos volt az oviban amikor egyszer az óvónőknek tartott értekezlet miatt ebéd után (12:30-kor) el kellett hozni a gyereket az ovból. Akkor volt a középső még kicsi, 10 hónapos. Délben etettem, és nézelődtünk ki az ablakon. Az utcánkból igen sokan jártak az voba, abban az időszakban. Nézelődünk, és látom, hogy az egyik ismerős sétál haza a kislányával. Mondtam a kisfiamnak: "látod, hozza haza Icust az anyuláa, biztos beteg, és el kellett hozni az oviból." Aztán látom, egy másik imserősünk is sétál haza a lányával: "Látod, Natit is hozza az anyukája! Mennyi beteg van, pedig nincs is járvány". Már éppen mosdattam evés után a gyereket, mikor eszembe jutott, hogy "Te jó Isten! Az voiban kell lenni fél egyre!" Ránézek az órára, hát pont fél egy! Gyors tisztába rakás, átöltöztetés, én is tiszta melegítő (azt volt a leggyorsabb felkapni).aztán futás az voba. Még jó, hogy 10 perc alatt oda lehet érni sétálva is. Mire odaértünk a kicsi elaludt, az én ovis gyerekem meg felöltöztetve várt rám. Megyszólalt a dajka néni: "Gondoltam, hogy azért késtetek, mert elaludt a kicsi." Azóta a telefon emlékezteőjéban van, ha valami van az oviban, vagy azóta a nagynak az iskolában, így "csipog", és nem felejtem el a gyereket.

Nekünk ivós sztori egyszer húsvétkor volt. Vendégségben voltunk, még egy gyerekünk volt csak. Az asztalon rengeteg pohár sorakozott. Mi a gyereknek általában vizet adtunk inni. Egyszer csak látjuk, hogy a mi 2 éves gyerekünk kezében egy pohár átlátszó, víz színű folyadékkal, és felhörpinti, majd megszólal: "Jaj! Ez süt!" megszagoltuk a poharat: vodka volt benne, igaz csak egy picike, de legalább fél évig nem ivott vizet, mert félt, hogy sütni fog.

2010. nov. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!