Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi volt a legnagyobb baki...

Mi volt a legnagyobb baki amit a babáddal elkövettél?

Figyelt kérdés
Egyszer szegényre alvás közben nyitvahagytam az erkélyajtót télen:-(( (nem is tudom milyen dimenzióban járhattam hogy nem figyeltem oda) Szerencsére nem lett semmi baja, de szidtam magam rendesen....
2010. nov. 17. 14:56
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk ikreink vannak.kicsit olyan a mi sztorink is,mint a vigantolos.Mikor hazajöttünk a kórházból,még mi sem voltunk teljesen tisztába a dolgokkal,szorulásuk volt mindig a piciknek,ezért irattunk nekik glicerines kúpot,csak mi itthon összekevertük a germiciddel.kb 2 hónap telt el,mire rájöttünk,hogy lázkúpot adtunk nekik mindig,mikor nem tudtak kakálni,de végülis mindig kb egy perc alatt kikakálták.
2010. nov. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még friss az élmény, most szerdán történt, hogy majd megállt bennem az ütő...

Kisfiam 9 hónapos, még nem mászik, csak kutyázik, néha talán az egyik kezét sikerül előrébb tennie, de aztán szétcsúszik a lába.

Szóval gyerek a játszószőnyegen, rázza a csörgőit, elvan a játékaival. Én meg tőle kb 3-4 méterre elkezdtem vasalni. Hogy rálássak, kihúztam a vasalódeszkához egy hosszabbítót, amiben 3 luk volt, az egyikbe dugtam a vasalót.

Békésen vasaltam, mikor feltűnt, hogy nagyon nagy a csönd, és nem látom a gyereket. Hát ekkor már a vasalózsinórt rángatta. Kb 20-30 centire markolta el a elosztótól. Majd összeestem ahogy megláttam.

Felkaptam azonnal, elmondtam neki, hogy ezt nem szabad (nem mintha értené, de akkor is elmondtam neki), megszeretgettem, és beraktam a kiságyába!

Csak a szerencsén múlt, hogy a zsinórt kapta el, és nem a pici lukakba próbálta bedugdosni az ujjacskáját. Fúúú, most is kirázott a hideg, ahogy felidéztem.


Egyébként nekem is a zoknis séta, meg a tesco zacsis pelus tetszett legjobban. De nagyon jót nevettem a gyereket a kocsiban hagyós, meg a babakocsit az utcán hagyós sztorikon is! :)))

2010. nov. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
83%

fiam kb 6-7 hónapos lehetett, tápszeres baba volt.

a vizet mindig vízforralóban forraltam, ami hamar vízköves lett.

ezt ecettel tisztítottam ki mindig.

egy ilyen alkalommal, benne maradt az ecet...

elmentünk bevásárolni, haza értünk etetésre és elfelejtettem, hogy ecet van a forralóban és abból csináltam meg a tápszerét....

fura volt, hogy jobban ette mint előtte, már majdnem végzett mikor észbe kaptam hogy ecettel csináltam meg a kaját...

akkora idióta vagyok, még a szagát sem éreztem...

nem lett semmi baja :)

2010. nov. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
100%
:):):)
2010. nov. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 A kérdező kommentje:
Jó sztorik vannak:-))
2010. nov. 19. 20:09
 36/58 anonim ***** válasza:
100%

Itt sírok a röhögéstől!!! :-))

Nekem két nagy baki jutott eszembe:

1: babajógán bealudt a fiam, beraktam a hordozóba , betakartam, még beszélgettünk a csajokkal, majd elindultam haza, 4. emeletről le, kocsiba be, kocsiból ki, haza fel a lépcsőn, takaró levesz...és nem volt bekötve a fiam, az ütő megállt bennem. Angyalok velünk voltak.

2: este, fürdés után, kb 2 hónapos volt a fiam, voltak puki gondok, ezért este kapott mindig gripe vizet.

Kanál a kezembe, öntöm ki a vizet, mikor anyum, te mit csinálsz?, ránéztem az üvegre és majdnem megitattam a fiam babaolajjal. Akkor azt hittem meghalok.


De a tescos, vigantolos, apuka rossz gyereknek mutogatja az állatokat nagyon ott van. :-)))

2010. nov. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen egyszer használtuk a kengurut, először és utoljára, mikor 4 hónapos volt a fiunk. Elég nagydarab vagyok, ezért a gyereket kicsit mókás volt beletenni a kenguruba. Belegyömöszöltem, így indultunk vásárolni, ő bealudt szinte 5 perc múlva benne. Mikor hazaértünk lehajoltam, hogy letegyem a szatyrot és zutty! megindult a gyerek fejjel kifele. Azt se tudom, hogy kaptam el a levegőben, és az a poén, hogy ő fel sem ébredt rá, békésen aludt tovább.
2010. nov. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
100%

nekem is cipős sztori :)

kivettem a kocsiból, és húztam magam után, valamiért nem akart jönni, csak nyöszörgött.mentünk vagy 2-3métert mire lenéztem mi a baj( azt gondoltam a aszokásos hiszti), hát nem volt rajat a cipő.az autóban levette :)

2010. nov. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
100%

hú de jó titeket olvasni:) egyrészt dőlök a nevetéstől, másrészt kevésbé érzem magam bénának, ha látom, hogy nem csak én bakizok :)

egyszer dolgom volt valami hivatalban, ahová vittem a pár hónapos fiamat. már nem emlékszek pontosan mennyi idős volt.a lényeg, h én a nagyon precíz kategóriába tartozok, mindig mindenre felkészülök.nos siettem és úgy gondoltam egyszer belefér, h ne vigyek váltóruhát, hisz sosem volt még rá szükség....egészen addig.ugyanis a fiam olyan híg és mérföldekre érezhető szagú székletet produkált, hogy szerintem a hivatal végében is érezték.a környéken sehol mosdó meg ilyesmi.kimentem, találtam kb 20 perc sétára egy orvosi rendelőt.szerencsére üres volt a váró, kemény 2 szék volt.letettem a gyereket, kicsomagoltam az overálból (tél volt), hát esküszöm a gyerek szó szerint nyaktól bokáig olyan volt, de az egész ruhája is.alig tudtam tisztába tenni, olyan lett minden, pont akkor jött be két ember.égtem mint a rongy, a gyerek üvölt és még csak át se tudtam öltöztetni, így jobb híján visszaadtam a pucér, pelusos ordító kisemberre az overált.hihetetlen égés volt.

2010. nov. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
100%
Hát jókat nevettem :D Nálunk a következő történt : másfél hónapos picivel mentünk 600km-t rokonokhoz, amikor odaértünk, párom is, és én is kiszálltunk,kocsi bezár, nagy fáradtan be a házba, mikor beértünk anyósom nagy örömködéssel várt, puszi-puszi hol az én kisangyalom, mire én : fél perc csend és ostoba "hova tettem a gyerekemet?" nézés, mire tök nyugodtan közöltem, hogy "a kocsiban" :D mire párom futott ki, és hozta is.. totál elfelejtettük :D
2010. nov. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!