Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi volt a legnagyobb baki...

Mi volt a legnagyobb baki amit a babáddal elkövettél?

Figyelt kérdés
Egyszer szegényre alvás közben nyitvahagytam az erkélyajtót télen:-(( (nem is tudom milyen dimenzióban járhattam hogy nem figyeltem oda) Szerencsére nem lett semmi baja, de szidtam magam rendesen....
2010. nov. 17. 14:56
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
100%
az origós fórumon van egy Legcikibb szülői baklövések topik. Ha akartok jókat nevetgélni nézzetek be oda is. :D
2010. nov. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:
82%
Tavaly, tél elején elindultam sétálni babakocsival az épp egy éves kisfiammal. 4 fokot mutatott a digitális hőmérőnk, ennek megfelelően öltöztettem be. Kint éreztem, hogy kicsit hidegebb van, mint előző nap, még mondtam is neki, hogy ezt a 4 fokot hidegebbnek érzem, mint a tegnapit, biztos a fáradtság miatt. Mikor hazaértünk, akkor eszméltem csak rá, hogy van egy - jel a 4-es előtt.
2010. nov. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:
100%

hú, nekem is megivós bakim van, szerencsére megúsztuk a gyomormosást, kórházba sem kellett mennünk, de szívbajt kaptam: a 6 hónapos kisfiamnak odaadtam a kocsiba játszani a bezárt kupakos buborékfújót. Valahogy kinyitotta és megitta belőle a folyadékot... nem ihatott igaz túl sokat, sok félre ment, de jutott a pocijába is, az biztos.

Akkor megtudtam, hogy a buborékfújó folyadékok gyerekbarát termékek, de nem kívánom senkinek azt a rettegést, míg ez kiderült.


kiejtettem a babahordozóból pár hónaposan, mert annyira fáradt voltam, hogy rosszul kötöttem be és kifordult belőle :((( nem lett semmi baja, szinte nem is sírt szerencsére


ez a napokban történt: délutáni alváshoz készülődtünk és játszott még az ágyban az egyik kis kocsijával. már alig vártam, hogy elaludjon, mert én is nagyon álmos voltam. Kedveskedni akart nekem (szerintem látta, hogy hulla vaygok) és letette a polcra a kocsit, hogy elaludt, de ehhez fel kellett négykézlábra állnia. Én meg rutinból rászóltam, hogy nem szabad letenni aludni a kocsit...

kerek szemmel megfordult és meglepődve nézett rám, mire kapcsoltam, hogy mit is csinált és nagyon megdicsértem. Akkor kaptam egy puszit és lefeküdt ő is aludni, mondván a kocsi már alszik :))

2010. nov. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is bekakilós sztorim van:

Sétálgatunk közel 1 éves leányzómmal, kiveszem a babakocsiból, hogy egy kicsit sétálgasson, és ahogy előrehajolt látom hogy gyanus sötét folt van a pelenka felett a fehér body-ján, természetesen a legmacerásabb hátközépig terjedő kaki figyelt ott. 1. hazasétálunk szépen, ez kb fél óra :S 2. legközelebbi mosdó (pelenkázó), de nincs nálam csere body (csak egy vékony felső volt rajta, hüvős lett volna body nélkül). Ötlet: közelben van turi (még az is jobb mint a nyaka felé közeledő bűzölgő kaki :) )gyorsan elrohantam, de természetesen aznap korábban zárt, másnap új árú érkezik :S remek! DE ezzel szemben egy végkiárusítás alatt álló turiba találtam magam, ahol a lány osztályon egy rongyos body, hááát mondom azt azért mégsem, nézzük a fiú osztályt és igen egy kék szuper állapotú bodyt találtam, konkrétan 70ft-ra jött ki az ára!rohanás a pelenkázóba és problémát megold...azóta van nálam body is!


ágyról leesés amúgy nálunk is volt, pánikolva hívom anyukámat , hogy jaj anya én ilyen figyelmetlen voltam, hogy fordulhat elő...anyukám reakciója: ti is estetek le anno (én és tesóm)

2010. nov. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
100%
5percre rábíztam a 2éves gyereket a 11éves unokatestvérére, amíg a ház aljában lévő pékségben vettem egy kakaóscsigát és egy ember volt előttem... a 11éves gyerek a tiltott vegyszeres szekrényből kérte, hogy hozzon kukazsákot, a gyerekem meg befújta az arcát zsíroldóval, belement a szemébe, megégette az arcát és le is nyelt belőle. hála istennek, alig volt benne, de 15napig kórházban voltunk, szondán át etették. mai napig nem tudtam feldolgozni az esetet, pedig már 8éves. ha több van a flakonban, meghalt volna. sok minden történhet 5perc alatt sajnos. és a kórházban nem volt elég, hoyg mi történt, én voltam a szar szemét felelőtlen anya. nem kívánom az egészet senkinek. így látni a gyerekét és így érezni magát, ahogy én akkor.
2010. nov. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon béna vagyok minden tekintetben. Mindenbe belerúgok, mindent leejtek, összetörök.

Mindig vigyázok ha a babámmal vagyok, de egyszer nagyon idióta voltam. Pakoltam el a késeket a konyhában a fiókba, a kislányom a fiók alatt pakolta ki a szekrényt négykézláb.

Egy kés kiesett a kezemből és merőlegesen, a hegyével lefelé a gyerek fején landolt. Még jó, hogy nem volt nagy a magasság, de egy pici pötty így is lett a fején. Felnézett, rám vigyorgott és játszott tovább.

2010. nov. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
100%

Ezek nagyon komolyak, némelyiken potyogtak a könnyeim a röhögéstől! :))

Én a múltkor az utolsó adag antibiotikum beadása után vettem észre az üvegen feliratot, hogy miután összekevertem vízzel a port az üvegben, azt hűtőben kell tárolni... 1 hétig kint volt a 22 fokos lakásban, úgy adtam be napi 3x a gyerekeknek. Telefonáltam a gyógyszertárba, de megnyugtattak, hogy most már úgyis mindegy. Probiotikumot kaptak továbbra is, semmi gáz nem lett és persze a hörghurutból is kigyógyultak :)

Amúgy a Vigantolt én is rendszeresen elfelejtem és sajnos estek már le nálam is a gyerekek az ágyról, mikor bealudtam mellettük.

Egyszer a hordozóból is kiborult a nagyobb, ami persze nem a földön, hanem egy széken volt...

A kocsiba is előfordul, hogy nem kötöm be őket, bár a nagy (4 éves) már reklamál miatta, sőt, az apjára rászól, hogy "Apa, nem húztad meg szorosan, Anya nem így szokta, így kieshetek!" :)))))

Egyszer az M3-ason kellett a leállósávban félreállnom, mert csak betettem a hordozót, de nem kötöttem be. Még szerencse, hogy nem a régi M0-áson voltam, ahol nincs is leállósáv :)

2010. nov. 20. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:
100%
Ja és sajnos többször is előfordul, hogy a lépcső tetején lévő kisajtót nyitva hagyom, eddig csak a szerencsének volt köszönhető, hogy az 1 éves kisfiam nem esett még le, pedig mindig észreveszi, ha nyitva van és egyből odarongyol :)
2010. nov. 20. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer a kisfiam észrevétlenül mögém mászott, és ahogy léptem hátra, majdnem elestem benne, és ahogy próbáltam megkapaszkodni, levertem a polcról 2 üveges bébiitalt, amik közvetlenül a gyerek feje mellett csapódtak a földbe. Ha ilyen magasságból a fejére esik, nem is tudom mi lett volna...

A másik, ami még rosszabb, még rágondolni sem szeretek: van egy jó nehéz kistévénk (mint egy régifajta monitor), aminek az alján a gombokat épp elérte a fiam, szerette nyomkodni. Egyszer úgy felcsimpaszkodott, hogy lerántotta (pedig ott ültem tőle 1 méterre). A hihetetlen nagy szerencse az volt, hogy egy nagy dobozos pelenka ott volt alatta, így arra esett a tv, a fiam meg csak hanyatt esett a lendülettől. Pont aznap reggel vettem életemben először ilyen pelenkát, és oda raktam addig, amíg nem találok neki jobb helyet. Ha az nincs ott, és a gyerek közvetlenül a tv alatt áll, biztos agyonnyomta volna. (azóta a tv elkerült onnan)

Ezért mondják, hogy a gyerekek mellett legtöbbször van egy őrangyal, aki segít nekik épségben felnőni...

2010. nov. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:
100%

fejreálltam autóval hétfőn. szerencsére egy karcolás nélkül másztunk ki az ablakon, amin alig fértünk, ki, mert az árokban landoltunk, és rendesen be voltunk kötve mindketten, de azt hiszem egy jó darabig nem fogok ezért megbocsátani magamnak.....

7 hónapos egyébként.

2010. nov. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!