Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi volt a legnagyobb baki...

Mi volt a legnagyobb baki amit a babáddal elkövettél?

Figyelt kérdés
Egyszer szegényre alvás közben nyitvahagytam az erkélyajtót télen:-(( (nem is tudom milyen dimenzióban járhattam hogy nem figyeltem oda) Szerencsére nem lett semmi baja, de szidtam magam rendesen....
2010. nov. 17. 14:56
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
100%
15.55-ös, ez tényleg nagyon édes, akkorát nevettem rajta :DDDD
2010. nov. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
100%
A párom delegációba ment, a gyerekülést kivette a kocsiból, és betette a konyhába. Beleültettem a fiamat, de nem kötöttem be, mert akkor nem tud mozogni, a fél lábamat tartottam elé, hogy ne dőljön ki belőle. Ekkor telefonált a párom, és egy emailcímet diktált le, elfordultam, hogy leírjam, és tompa puffanást hallottam: a kicsi fejjel előre kiesett mögöttem a gyerekülésből. A drágám olyan tehetetlen volt, mint egy zsák, úgy dőlt ki belőle.:S Nagyon megijedtem. Szerencsére neki sem lett az ijedtségnél nagyobb baja. Azóta nem tettem be a gyerekülésbe a konyhában.
2010. nov. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
100%
15.55. nagyon ott van ez a sztori :)))))
2010. nov. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
100%

15:55 - os valaszado! Nem birom abbahagyni a nevetest. :)


En egyszer a varosba menet elfelejtettem pelust meg torlokendot vinni (ugy emlekeztem van a taskamba). Sajonos ilyenkor tortent pont a legszornyubb baj, jo nagy hatkozepig ero kaki. Levettem a pelust majd eszeveszettul kerestem a torlo kendot meg a csere pelust kozben felkezzel tartva a kisfiamat. A legjobb baratnom kint vart a wc elott. Nem birtam mar a feszultseget (neki 2 fia van mar igy oreg rokanak szamit minden gyerekkel kapcsolatos akadalyban). Racsorogtem mobilon, hogy azonnal jojjon mert gaz van. Papir zsepivel letisztitottuk a kisfiam feneket majd egy ures tescos zacsiba becsomagoltuk a hatsojat amibe egy nyalkendot helyeztunk betetnek majd igyekeztunk haza furodni. Ekkor 2 honapos volt.

2010. nov. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
100%
18.32. ez is nagyon édes volt :)
2010. nov. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
100%

18.32: bepipilek a röhögéstől... :D:D:D

15.55-ös se gyenge..


Én a 2 hónapos kisfiamat hagytam a kinyitható kanapén egyedül a nappaliban hason, és elmentem WC-re, mondván úgysem tud forogni. De tudott... nagy puffanás, sírás, rohanok oda, a hátán feküdt a szőnyegen. Még jó, hogy nem esett túl magasról, és jó vastag szőnyegre érkezett. Ahogy felvettem, abba is hagyta a sírást.

2010. nov. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
100%

Esküszöm mindjárt bepisilek a röhögéstől,szabályosan folynak a könnyeim:a cipő nélküli és a tesco zacskós story naaaagggggyyyyoooonnn jóóó bár azért az is megnevetetett aki elfelejtett uzsit adni a babájának!Úgy elképzeltem,hogy vacsira,hogy habzsolhatta a kaját a babó,anyukának meg akkor esett le:"jé én meg ma nem is adtam neked enni uzsira!"Nagyon jó!!

Nekem vmelyik nap a 6 hós babám fejjel kifordult a konyhába a földre a pihenőszékéből(ott nézte ahogy főztem)ő is csak megrémült,sírt de ahogy felvettem már abba is hagyta!

Anyósom mesélte,hogy ő sokszor kitolta a fiát babakocsiba az udvarra és ott aludt,közbe odabent anyós is elaludt véletlenül,mire felkelt lelepte a hó teljesen a babakocsit,azt mondta szabályosan kikellett lapátolni a gyereket a hó alól!

2010. nov. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
100%
Az álatkertes sztori,kész...Folyik a könnyem a nevetéstől.Bocsi:)
2010. nov. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
100%

Mikor hazajottunk a korhazbol a vedono jott es hozott kb 10 receptet. Mondta hogy mi mire valo, mit hogyan kell hasznalni stb. Valadekozott a szeme igy volt a receptek kozott szemcsepp is. Aztan felbehajtott egy adag receptet, hogy azok majd kicsit kesobb kellenek majd. Az en fejem persze mindenhol volt csak ott nem amit a vedono mondott. Parom ment kivaltotta a recepteket. Egy cseppentos dolog volt csak a hazahozott dolgok kozott. Meg sem neztem mi van rairva csak szepen csopogtettem a szemebe minden reggel. 3 hetes tanacsadasra mentunk mikor kerdezte a doki neni, hogy ugye adjuk a D vitamint. En meg neztem ertetlenul, mondtam, hogy olyant mi nem kaptunk. Szoval kiderult, hogy 2 heten at a szemebe csepegtettem a D vitamint :S Mentunk is a szemeszetre, szerencsere nem lett semmi bajja a szemenek, meg a valadekozas is elmult.

Azota minden gyogyszertarbol hozott dolog papirjat 2x atolvasom es meg is kostolom mielott odaadnam neki.

Egyszer meg az apukaja, hogy kimeljen engem, felkelt hozza koran reggel. Par hetes volt akkor a fiam. En arra ebredtem, hogy nagyon sir. Futottam a szobajaba a pelenkazo tetejen uvoltott, apa sehol. WC re kellett mennie, igy ot ott hagyta es meg az ajtot is racsukta, nehogy felebresszen engem.

Nekem a tescozacsis story tetszik a legjobban.

2010. nov. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
100%

tescos zacsi nagyon ott van :):)


Cipő nálunk is volt, tél volt, hideg, és nagy hó. Apa öltöztette a másfél éves gyereket, dupla nadrág, dupla pulcsi, overáll, sapka sál stb, csak a cipőt felejtette el. Mikor kiértek az útra, akkor kezdte mondogatni a kicsi, hogy cipi cipi.


Régebben ő is leborult az ágyról. A franciágy közepén volt, 5 hós volt, hátrafelé kúszott,talpra érkezett, és hanyatt esett. Mindezt annyi idő alatt, míg 3 lépést tettem a cumisüvegéért

2010. nov. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!