Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi volt a legnagyobb baki...

Mi volt a legnagyobb baki amit a babáddal elkövettél?

Figyelt kérdés
Egyszer szegényre alvás közben nyitvahagytam az erkélyajtót télen:-(( (nem is tudom milyen dimenzióban járhattam hogy nem figyeltem oda) Szerencsére nem lett semmi baja, de szidtam magam rendesen....
2010. nov. 17. 14:56
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
100%
Még egy eszembe jutott. 2 gyerekkel mentünk vásárolni, én veszem ki mindig a kicsit, apa a nagyot (3). Beparkoltunk, én kivettem a kicsit, apa meg bezárta az ajtót, és elindult a bolt felé. Fel sem tűnt neki, amíg nem szóltam, hogy elfelejtette kiszedni a gyereket...
2010. nov. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
100%

Nekem apukámmal volt egy nagy sztori, bár nem konkrétan babás de ez a kategória :)


Kocsival mentünk valahova, mindig kivesszük a gyereket a babakocsiból, beszállok vele, apu meg elpakolja a csomagtartba a kocsit meg a többi cuccot. Múltkor beszállok a gyerekkel szokás szerint, apu bepattan a kocsiba, indítja a motort, én meg nézem, jé itt áll a babakocsi a ház előtt :) Elfeljetette betenni, majdnem otthagytuk a járdán, az utcasarkon.

2010. nov. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
100%

Tetszenek a sztorik. De az én sztorijaim nem vidámak.

A kislányomat egyszer nem kötöttem be a babahordozóba, felemeltem a hordozót, de valami miatt a karja kiugrott a helyéből. majdnem kiesett a gyerek. A kisfiam 3 hósan leesett a franciaágyról. Azóta 3 éves, iszonyú élénk, minden érdekli, és sosem ér rá.Egyik alkalommal úgy rohant, h a szájában volt egy műanyag bot. természetesen elesett, felsebezte a szájpadlását. aztán a 3. lépcsőfokról le akart mászni, leesett a betonra. (kb 2 éves volt.) Azt hittem szörnyet halok. a férjem szerint túllihegtem a dolgot, de iszonyúan nézett ki. sírtam, és hánytam idegességemben. (kislányomat utánozta)

Aztán édesanyám leesett vele a lépcsőn, "szerencsére" csak a mama sérült meg, nekilandolt fejjel a radiátornak. Mégis azt bánom leginkább, hogy ( egész idáig) a rokonok okoskodásait fogadtam meg,nem a megérzéseimre hallgattam. azt hittem, tőlem mindenki más jobb anya.Emiatt majdnem komoly életveszélyben voltak a gyerekeim.

hánytak, hasmenésük volt, nem ettek, nem ittak. elvittem őket dokihoz, elmondtam mi újság, hazaküldött egy- két gyógyszerrel, mondván nem komoly. de láthatta, alig élnek, tartottam kézben a gyerekeket, felváltva fostak. a pohár akkor telt be amikor az okos rokonok hozták volna a legkülönbözőbb gyógyszereket. fogtam a gyerekeket, és a cókmókomat, irány a kórház. épp időben 3 napig infúzión voltak.

AZÓTA LE*ROM KI MIT MOND. Nem is volt azóta komolyabb sérülés az elesésnél.

2010. nov. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mostmár azt is tudjuk,hogy a Vigantol szemváladékozásra is jó!

Komolyan mondom megédesítettétek a napom!Ezt a kérdést tessék többször is kiemelni hátha jönnek még extra storyk

2010. nov. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém kicsit szomorubb,de szerencsésen megusztuk.

8hónapos volt a lányom,még kiskádban fürdettük,az ágyra tettük mindig a pelekázó lapot és tettük tisztába,öltöztettük.Kicsit sirdogált ezért a kezébe adtam a tusfürdős flakont(azt hittem az üreset),apával még beszélgettünk is közben,a lázát is megmértem a fenekében,kicsit beteg volt.Mikor odanéztem,már láttam a tusfürdő folyik a nyakán,de abban a pillanatban már hányt is.HABOT,ami jött az orrán száján.Hívtuk a mentőt,közben szivtam a porszívossal,apa sírt én meg csak cselekedtem.A mentő pikk-pakk kiért,kórházba vittek minket megfigyelésre.Én a mentőben omlottam össze.Még a gyomrát sem kellett kimosni szerencsére,Gabi tusfürdőt ivott,amiben megnézték és nincs mérgező anyag.Sok időbe telett még ezen tultettem magam,még teljesen most sem és elfelejteni sem tudom.

2010. nov. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 A kérdező kommentje:
kiemelem a kérdést amint lehet!!
2010. nov. 18. 13:01
 27/58 anonim ***** válasza:
100%
1 éves kislányommal vásárolni voltunk kocsival,mikor végeztünk szépen beültettem hátra a gyerekülésbe.Csak nem csuktam be rá a kocsiajtót,és úgy indultunk haza.Azért nem volt számomra feltűnő,hogy nyitva az ajtó,mert Tolóajtós a hátsó ajtó.Kb 200 méter mentünk így,mikor eszméltem.Még gondolkodtam is hogy mit néznek ennyire az emberek,bár egyik sem jelzett,hogy valami nem stimmel.Lánykám persze élvezte,mutogatott kifelé,és integetett nagy vigyorogva mindenkinek!!Én meg szidtam magam,mint a bokrot!
2010. nov. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos az enyém sem vidám történet. Az én fiam a bébikomppal zúgott le az emeletről a földszintre. Nem zártam vissza az ajtót a lépcsőnél. Szerencsére csak a fordulónál esett ki belőle, addig szinte szánkózott. Ordítás, kórház 3 napig. Soha, de soha nem ajánlanám senkinek a bébikompot! Most is elkap a sírás, pedig 6 éve volt már, és az égiek vigyáztak rá, mert SEMMI baja nem lett.

A zoknis sztori nagyon jó!

2010. nov. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
100%
Egy búcsún voltunk nyáron,és a 3éves lányomra szoknyát adtam de a bugyi valahogy kiment a fejemből.Apukája felkapta a nyakába és úgy vettem észre...
2010. nov. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
100%

A D-vitaminos sztorin besírtam!

Az én sztorim nem velünk történt, bár ami késik...

Pár éve párommal állatkertben jártunk. A mosómedvét néztük, amikor mellettünk lelkes apuka felkapott egy gyereket és elkezdte neki mutogatni, hol is látható a mosómaci. Pá másodperc múlva megszólalt mellette egy nő, hogy "elnézést de ez nem a maga gyereke". Apuka zavartan letette, az amúgy vidáman szemlélődő kiskölyköt. Megérkezett anyuka is a megfelelő kis sráccal. Apuka elmesélte neki, hogy egy másik gyereket fogott meg hirtelen. Annyi volt a hozzáfűznivalója, hogy "könnyebb volt mint a miénk." :DDD

2010. nov. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!