Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi volt a legnagyobb baki...

Mi volt a legnagyobb baki amit a babáddal elkövettél?

Figyelt kérdés
Egyszer szegényre alvás közben nyitvahagytam az erkélyajtót télen:-(( (nem is tudom milyen dimenzióban járhattam hogy nem figyeltem oda) Szerencsére nem lett semmi baja, de szidtam magam rendesen....
2010. nov. 17. 14:56
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer uzsi után én már felálltam az asztaltól, h leszedjem, és mire mentem vissza a késsel játszott. Megállt még a szívem is.. szerencsére, meg hála sz összes őrangyalunknak semmi baj sem lett.
2010. nov. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
100%

Délutánonként mindig elsétálunk anyukámékhoz (15 percre laknak) és este vissza. Volt hogy felöltöztettem a babát ugye napközben jó melegben és nem vettem figyelembe hogy mikor jövünk visza már hideg lesz, ezért nem vittem pulcsit neki, 2-3 hónapos volt. Szóval plédekbe burkolva toltam haza, hogy ne fázzon meg.


Néha elfelejtem neki beadni a Vigantol cseppeket, és egyszer ráejtettem szegénykémre a távkapcsolót (buksira)

:(


Nem lett semmi baja, de szegényemnek elég kelekótya anyja van.

2010. nov. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
100%
Babahordozóban vittem be a boltba, a bal alkaromra volt akasztva. A jobb kezemben meg próbáltam egyensúlyozni azt a pár cuccot, amit venni akartam (bevásárlókocsit nem vittem ennek a kevés dolognak, kézi kosár meg nincs ebben boltban - Penny market). Nah..a lényeg, hogy a kb. 2 és fél hónapos fiamat majdnem úgy fejbekólintottam egy paradicsomkonzervvel, hogy az ha eltalálja, a feje is betörik, az tuti... Hatalmas szerencse, hogy nem lett baj.. (ezt is csak nektek merem elmondani..:))
2010. nov. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
100%

15.09. vagyok

kihagytam: volt hogy nem figyeltem oda a kutyára (kis mopszlim van) aki felugrott mellénk a kanapéra és homlokon nyalta a fiamat aki jól megijedt tőle, 3 hónapos volt.

2010. nov. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
100%

Elaludtam és lemászott fejjel előre a franciaágyról :(

Mentségemre legyen mondva akkor épp 2 teljes napja nem aludtam és az apja felkelt mellőlem , mikor félálomban voltam (kettőnk közt aludt), egyébként semmi baja nem lett.

Azóta sosem alszom vissza...

2010. nov. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötöttem be a hintájába, és fejjel előre kiesett belőle.Szerencsére nem lett semmi baja. Mentségemre legyen szólva, hogy nem hittem, hogy 3 hónaposan képes erre. Azóta mindig bekötöm, mert már tudom, hogy a leglehetetlenebb helyről is le tud esni.
2010. nov. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
100%
Az első ami eszembe jutott, az a férjem "tette" volt. Kisfiam kb. 12 hónapos lehetett, mikor ez történt. Van az előszobában egy kb. 60-70 cm magas kisszekrény, szennyes tartó, bútorlapból van, a tetejére pedig rá lehet ülni. Felültette rá a 74 cm magas gyereket, míg a cipőt feladta rá, csak utána Apa ott is hagyta. Csak arra lettem figyelmes, hogy nem látom a kisfiamat az Apja körül és olyan nagy a csönd. Kimentem a folyosóra, a gyerek épp egy hasassal készül levetődni, mikor még valahogy a levegőben elkaptam. Apa válasza a kérdésemre, hogy miért hagyta ott: ja teljesen elfelejtettem, hogy ő még nem tud lemászni. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy van egy kétéves kislányunk is, aki már fel és le mászik róla, a férjem pedig munka után, hulla fáradt volt.
2010. nov. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron elmentünk az állatkertbe. A férjem rakta be az akkor alig 2,5 éves fiunkat a kocsiba, majd kiszálltunk, elindultunk, és már bent voltunk az állatkertben, amikor észrevettem, hogy nincs a gyereken cipő. Én úgy gondoltam az apja adott rá, az apja nem figyelte, hogy van-e rajta vagy én adtam-e rá, a kocsiból kiszálláskor pedig egyikünk sem nézett a lábára :). Szegény szó nélkül jött mellettünk. Igaz zokni volt rajta :). Elmentünk venni neki egy szandált.
2010. nov. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
88%
Jajj, ne kövezzetek meg, lányok, de szerintem én vagyok a leggázabb. Eddig 4X esett le a kisfiam az ágyunkról...ami szerencsére nem magas, de mégis, ennyire idióta vagyok (na jó, egyszer az apja hibája volt). Előfordul, hogy délután itt alszik el vagy együtt alszunk, ilyenkor nem rakom át a kiságyba. Persze pont akkor ébred fel amikor kiszaladok pisilni, vagy inni, és nem vagyok ott. Szerencsére az ijedtségen kívül nem lett baja... Mondjuk én jobban megijedtem, mint ő. Ezentúl már soha nem hagyom ott aludni, épp az előbb tettem be a kiságyba. Ja, és 2X elfelejtettem neki uzsonnát adni, egyszerűen kiment a fejemből. Nem reklamált, csak többet evett vacsira.:)
2010. nov. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
100%
15.55-ös, ez nagyon édes sztori!!!:)))
2010. nov. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!