Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos babának hasmenés,...

2 hónapos babának hasmenés, 38 fokos láz , sugárban hány meg fut az orra, nem eszik csak 10 - 15 mlt.. lehet fogzás jelei?? mit tegyek az orvosok azt mondják hogy semmi baj, adjam neki azt a 10 mlt. Segitsen már valaki?

Figyelt kérdés
Camiliát adtak az ínire tudja valaki hogy az is mire jó?

2021. júl. 22. 18:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/88 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki válaszolt
2021. júl. 29. 16:49
 82/88 anonim ***** válasza:
100%
BioGai teljesen jó. Esetleg gyógyszertárban kérdezz rá, hogy a normaflore-t ilyen csöppségnek lehet-e már adni? Minden jót, jó egészséget kívánok!
2021. júl. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/88 A kérdező kommentje:
Kicsit vizes de nem nagyon
2021. júl. 29. 16:51
 84/88 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod fényképezd le, töltsd fel a képet. Néha én is megijedtem mikor változott anyatejes babám kakija, de aztán kiderült, hogy nincs gond vele csak túlaggódtam.( első baba)
2021. júl. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/88 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy kell fényképet feltöltődés ide irja már le valaki holnap meg felteszem köszi...akkor adom a biogaiat neki
2021. júl. 29. 23:05
 86/88 anonim ***** válasza:
Képfeltöltés.hu
2021. júl. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/88 anonim ***** válasza:
Na hogy van a baba?
2021. aug. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/88 anonim ***** válasza:
60%
El sem hiszem h lehet valaki ennyire nem is tudom melyik a jó szó h ne bántsalak meg nagyon...felelőtlen? Buta? Mindegy is...en is szlovákiáról vagyok es nem igaz amiket itt írtál! Inkább lesz a 71-esnek igaza h orvos nem is látta...vagy max 1...nem tudom h tudtál így nyugodtan lefekudni aludni h lattad a kisbabad rosszul van...nem túlzás azt mondani h az életével játszottál! Végig olvastam a kommenteket és te vagy nagyon fiatal vagy vagy nagyon buta...ha ne adj isten az én gyerekem lenne ilyen szituban akkor biztos h addig nem nyugidnák még ki nem vizsgálják...most szerencséd volt...nem biztos h legközelebb is az lesz...válts tápszert és addig probalgasd ameddig nem akartok rá a megfelelőre...egyébként még annyit h nem kellett volna Esztergomba meg magyarba se menni...nálunk is vannak szuper kórházak jóval kozelebb...es losoncon sem úgy van ám ahogy te azt leadtad!!! Remélem már teljesen jól van a kisbabád!!!
2021. aug. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!