Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos babának hasmenés,...

2 hónapos babának hasmenés, 38 fokos láz , sugárban hány meg fut az orra, nem eszik csak 10 - 15 mlt.. lehet fogzás jelei?? mit tegyek az orvosok azt mondják hogy semmi baj, adjam neki azt a 10 mlt. Segitsen már valaki?

Figyelt kérdés
Camiliát adtak az ínire tudja valaki hogy az is mire jó?

2021. júl. 22. 18:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/88 anonim ***** válasza:
100%

És most induljál vele a kórházba!

Lányomnak 1 hetesen volt húgyúti fertözése, sokat aludt, alig evett, végül már nem tudtuk etetésre felkelteni, ennyi volt a tünet, de a dokink legalább nem volt ilyen hülye, mondta, hogy most azonnal vigyük be a korházba, másnapra jobban lett és evett.

Hányás amúgy nagyon súlyos tünet 2 hónaposnál, de a láz is.

2021. júl. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/88 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon-nagyon remélem, hogy úton vagytok a kórházba! Én tényleg nem vagyok egy orvoshoz járó típus, de itt most nincs mese, azonnal menni kell! 3 hónapnál fiatalabb babát láz esetén azonnal kórházba kell vinni, de itt még hányás is van, tényleg órák alatt kritikus állapotba kerülhet, nagyon picike még. A fogzást mind indokot el kell felejteni, még nagyobbaknál sem okozhat ilyen tüneteket, 2 hónaposnál meg végképp nem.
2021. júl. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/88 anonim ***** válasza:
100%
Vidd orvoshoz mert ilyen kicsi baba nagyon könnyen kiszárad.
2021. júl. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/88 anonim ***** válasza:
100%
Milyen orvos mondja azt,hogy semmi baj? Gondolom a kutacsa is agyig van horpadva. A kérdésed óta remélem már befeküdtetek a kórházba
2021. júl. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/88 anonim ***** válasza:
100%
2 hónapos babánál 38 fokos láz, az kérdés nélkül azonnal kórház!
2021. júl. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/88 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg vidd a korházba. Remélem már ott vagytok és minden rendben. Irj majd, hogy van.
2021. júl. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/88 A kérdező kommentje:
Sziasztok bevittük az ügyeletesre, nem csináltak semmit , hazaengedtek. Semmit sem mondtak de én itthon adtam neki nurofent tudom 3 hónapostól szabad de beadtam és a láza azóta 35-36 között van . Hányni nem mindig hány. 2szer hány tegnap meg tegnap előtt nagyon nagyon sok kijött belőle. De ma nem hányt csak megyen a hasa de az már régebbről van . Napjána 2 szer kakil nagyon sokat először kemény majd híg de jó tele van a pelus. De ma csak hírekben kakilt gondolom azé mert enni keveset ett de sok teát itt. Azt mondták a kórházban hogy ha nem eszik a teát mindenképp adjam neki most ithon vagyunk alva etettem a nemrég nagyon nehezen kel fel pelus cserére sem. Most elaludt és nem büfizett.. aki tud valami tanácsot az írjon köszönöm. A kórházat ne írjátok mert voltam és hivtam is először és nem csinálnak semit,még vizsgálni se vizsgálták rendesen
2021. júl. 22. 23:27
 18/88 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírásért a telefon átjavít mindent..
2021. júl. 22. 23:28
 19/88 anonim ***** válasza:
74%

Ùristen, 2 hònaposnak nagyon nem kène tea. A tàpszer vagy anyatej a tàplàleka ès az innivalòja is.

Egy-egy hànyàs az ,,belefèr", kisbabàknak meg sokszor hìg a szèkletük hozzàtàplàlàsig.

Ìgy, ahogy most leìrod teljesen mashogy hangzik, mint először.

A magasabb hőmèrsèklet lehet simàn a melegtől, de lehet gyulladàs, pl. vesegyulladàs tünete.

2021. júl. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/88 A kérdező kommentje:
Tápszert eszi, azért issza a teát szomjúság ellen. Akkor nincs szerintetek baj? Én engem az aggaszt hogy nem akar enni végképp. Ez mitől lehet. A láza már lement neki
2021. júl. 22. 23:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!