Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos babának hasmenés,...

2 hónapos babának hasmenés, 38 fokos láz , sugárban hány meg fut az orra, nem eszik csak 10 - 15 mlt.. lehet fogzás jelei?? mit tegyek az orvosok azt mondják hogy semmi baj, adjam neki azt a 10 mlt. Segitsen már valaki?

Figyelt kérdés
Camiliát adtak az ínire tudja valaki hogy az is mire jó?

2021. júl. 22. 18:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/88 A kérdező kommentje:
Igazatok van :(( remélem nem lesz semmi baja...de 3 dokinál voltam a kezelőorvosánál ő is azt mondta utána losoncon az ügyeletes ők is meg a kórházban ott meg a rizslét. Akkor miért ilyen felelőtlenül...
2021. júl. 25. 11:06
 52/88 anonim ***** válasza:
100%

Autóval 2 órányira vagy tőlünk. Hozd át az esztergomi kórházba a kicsit.

Tudom sok, de itt biztos hogy normálisan ellátják az orvosok!!! Ez nagyon nem játék. Ráadásul a fejletlen kis emésztőrendszerének sárgarépát adsz, sugárba fog hányni szerencsétlen. Vizeletet néztek? Labort? Egy ilyen pici baba csoda hogy eddig bírta. Nem akarlak megijeszteni, de lehet órái vannak hátra. Már ne haragudj, de te is felelőtlen vagy!

2021. júl. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/88 A kérdező kommentje:
Esztergomi korhazba befogadjak a kicsit ugy hogy Szlovákiában élünk?
2021. júl. 25. 22:52
 54/88 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg fogadni fogják,ha elmondod az egészet. Az már más kérdés, hogy mennyibe fog kerülni,de szerintem a gyerek élete fontosabb.
2021. júl. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/88 anonim ***** válasza:
100%
Sürgőssègi ellàtas ingyenes, a 2 orszàg tarsadalombiztosìtàsi rendszere egymas közt intèzi. Ha EU-s orszagban van valakinek biztosìtasa, az a többi EU orszagban is ervènyes
2021. júl. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/88 anonim ***** válasza:
100%
Járnak ide Szlovákok szülni is. Azért írtam. Hogy van a picúr???
2021. júl. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/88 A kérdező kommentje:
Mar korhazban van, de nm hagytak vele mert nem szoptatom. Hívtuk szegenykemet ,de meg most is azt mondtak nincs szuksege infoziora..pedig reggeltől nem ett ők etették akkor ett 50et . Vért vettek tőle azt mondták jó, csak valami biochemicke ezt nem értettem szlovákul nagyon... de azt mondták bent tartsák. De ha nem csinálnak semmit vele se antibiotikumot nem adnak akkor mit csinálnak. Rít szegénykém ugy hogy megmeredt kikélült nem jött hang meg olyan rekedt hang jött csak. Láttuk az ablakon és mégsem csináltak semmit csengett hogy lenyugtathatom e és nem hagyták bemenni szegénykém meg kézbe nyugszik meg meg járkálásra alszik ..ott meg csak bedobják a kiságyba oszt hagyják sírni.. nem tudom kivegyeme a felelősségére... nem.adnak se infoziót semmit ...ők sem értik miért nem eszik...nagyon kivagyok félek...:((
2021. júl. 26. 16:24
 58/88 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom ithon csak sírok 😭😭
2021. júl. 26. 16:26
 59/88 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom. :( Remélem minden rendben lesz.
2021. júl. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/88 anonim ***** válasza:
100%
Remélem minél hamarabb meggyógyul a babuci.
2021. júl. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!