Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos babának hasmenés,...

2 hónapos babának hasmenés, 38 fokos láz , sugárban hány meg fut az orra, nem eszik csak 10 - 15 mlt.. lehet fogzás jelei?? mit tegyek az orvosok azt mondják hogy semmi baj, adjam neki azt a 10 mlt. Segitsen már valaki?

Figyelt kérdés
Camiliát adtak az ínire tudja valaki hogy az is mire jó?

2021. júl. 22. 18:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/88 anonim ***** válasza:
78%

21 válaszoló vagyok.Bocs, hogy ezt írom,de a történeted elég hihetetlen számomra.Ahogy az előző valaszomban már írtam az enyém 3 napig kapott infúziót, nem sírt,mert annyira beteg volt hogy nem volt hozzá ereje.A te babad sem sír ebben biztos vagyok.

Ahogy abban is hogy legyen bármilyen egy ország egészségügyi rendszere,ha valóban orvoshoz vitted volna akkor mikor mondtad, akkor nem repalevet,meg rizslevet irtak volna fel a babának hanem befekvest kórházba.Az hogy egy orvos trehany, nem vesz komolyan hihető,de hogy 3 is hazakuldje a gyereked számomra hihetetlen.És azt gondolom mindenféle régi módszerrel probalkoztatok otthon, aztán csak akkor vittek valóban orvoshoz mikor már nagyon nagyon baj volt.

Kívánom gyogyuljon meg a babad (ha egyáltalán létezik) és vedd komolyan ezután ha baja van,mert annyira kicsik hogy néha fel óra,óra késlekedés is komoly kihatással lehet a szervezetükre.

2021. júl. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/88 anonim ***** válasza:
Igen, inkább sírjon mint h komoly baja legyen egy felesleges altatástól
2021. júl. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/88 anonim ***** válasza:
60%
Egyet értek a 71- es hozzá szólóval teljes mértékben.
2021. júl. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/88 A kérdező kommentje:
Én ilyennel nem hazudnák ... tényleg ilyenek az orvosok... ez Szlovákia... én soha nem kockáztatnám a baba életét ...azért mert nevetgélt a babám nevetős azért nem hagyták bent a kicsit. Látták hogy jókedvű ha lehet ide csatolni képet a papírt is megmutatom azon is rajta van minden... de hiába nevetgélt ha hányt nem ett stb. Az orvosok nem hitték el.. most is azért mert erényesebbek voltunk azért vették be a kórházba. De nekem mind1 hogy elhiszitek e vagy nem. Nekem a tanács kellene nem a hülyeség.. mert az 100% hogy a babám életét nem kockáztatnám.. melyik anya kockáztatna?? Erről ennyit... köszönöm hogy azt kivánjátok hogy jobban legyen remélem én is . Most kell majd betelefonálnom hogy jobb e már vagy nem :)
2021. júl. 29. 09:36
 75/88 A kérdező kommentje:
Ja meg arról vegyetek példát hogy ha beengedtek volna hozzá nem itt írtál és
2021. júl. 29. 09:51
 76/88 A kérdező kommentje:
Beengedtek volna hozzá nem itt irkálnék.. bocsánat a helyesírásért a telefon átjavít mindent
2021. júl. 29. 09:51
 77/88 A kérdező kommentje:
Mar hazaengedtek de hasmenesi meg mindig van
2021. júl. 29. 16:18
 78/88 A kérdező kommentje:
Azt mondtak probiotikumot adjam neki... en adtam mindig neki a biogaia az jo lesz neki?
2021. júl. 29. 16:18
 79/88 anonim ***** válasza:
79%
Vègre otthon van. Szegèny pici. Mennyire van hasmenèse? Ilyen picinèl a gyakori kakilàs normàlis. A hìg szèklet is. Ha napi 10 van, vagy vizes, akkor gond. De pl napi 3-4 folyekony, az teljesen rendben van.
2021. júl. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/88 A kérdező kommentje:
3 szor folyékony:) akkor remélem nem baj
2021. júl. 29. 16:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!