Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos babának hasmenés,...

2 hónapos babának hasmenés, 38 fokos láz , sugárban hány meg fut az orra, nem eszik csak 10 - 15 mlt.. lehet fogzás jelei?? mit tegyek az orvosok azt mondják hogy semmi baj, adjam neki azt a 10 mlt. Segitsen már valaki?

Figyelt kérdés
Camiliát adtak az ínire tudja valaki hogy az is mire jó?

2021. júl. 22. 18:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/88 anonim ***** válasza:
100%

Bocs de hol éltek ti? Az enyém 3 hónaposan 2x hányt, hasa nem is ment és kb csak 5-6 órát volt a megszokott adagja nélkül(kaja) és simán 5 nap kórház volt(és az orvos nekünk még azt is mondta, hogy nem is rosszak az eredményei, nem tudom mi lett volna ha rosszak lettek volna)az 5 napból 3 napot infúzión volt,2 meg székletet néztek + vérképet, vizeletet.

Napi 2 széklet még nem hasmenés,1-1 nagyobb sugarú böfi is tűnhet hányásnak, a 38at hol mérted neki? Popsiba? Levetted belőle a 0.5 fokot?

2021. júl. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/88 anonim ***** válasza:
100%

A tàpszer mellè sem kell tea. Nem pici babànak valò.

Szòhasznàlatbòl Erdèlyt tippelek. Ha kifog egy rasszista orvost, akkor az a szokàsosnàl is nagyobb ívből tesz a gyerek àllapotàra.

2021. júl. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/88 anonim ***** válasza:
76%
Fekete afrikára tippelek, ahol ezzel hazaküldenek. 3 hónapos kor alatt a hányás nagyon súlyos tünet, azonnal befektetnek vele, azt tudom elképzelni, hogy bukott a baba és azt hívod hányásnak, nem ugyanaz. Láz is komoly bajt jelez 3 hos kor alatt.
2021. júl. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/88 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem ezt. Mi is 5 napig feküdtünk be egy ilyennel
2021. júl. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/88 anonim ***** válasza:
100%

Ne teát adj neki. Az fiam is tápszeres, sima (forralt és visszahűtött!) csapvizet vagy babavizet kap szomjúságra. Fogzásra nagyon kicsi az esély 2 hónaposan.


Az, hogy alig eszik, úgy kell belediktálni, számomra elég ijesztő (de lehet én vagyok túl parás). A helyedben addig kardoskodtam volna az ügyeleten, míg meg nem vizsgálják normálisan. Biztos nem tágítottam volna olyan könnyen.

2021. júl. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/88 A kérdező kommentje:
Hat csak hasmenésre írtak hilak forte ... de a betegtájékoztatón ugy van legfeljebb 2 éves kortól . Adjam neki ?
2021. júl. 23. 14:55
 27/88 anonim ***** válasza:
100%
De biztos, hogy hasmenés? Mert az újszülötteknek folyékony a kakijuk. Sokszor volt olyan, hogy telibe kakilta a babám az egész hátát is.
2021. júl. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/88 A kérdező kommentje:
Tutti hogy hasmenés . Ma is voltam vele, azt mondták kezdőben van a kiszáradás de még nem utalják be mondták hogy 2 hónaposnak adjam a répát kifözve és ha igyis hasmenése van akkor beutalják őt. De most így estére nem merem neki adni félek hogy begörcsöl vagy ilyesmi. Azt mondták 3 napig diétázni kell a hylak forte kell adni meg répát enni. Nagyon félek dehidratació az van ráirva a papírra. :( de ha kezdőben van kiszáradás akkor miért nem csinálnak valamit ..jajj nagyon félek
2021. júl. 23. 21:55
 29/88 anonim ***** válasza:
100%
Ne szédíts már! Melyik orvos ajánl 2 hónaposnak répát, meg 2 évesnek való gyógyszert? Írd már meg légyszi, hogy merre élsz? Valami eldugott afrikai faluban?
2021. júl. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/88 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg vidd másik orvoshoz aki normálisan meg fogja vizsgálni a babát.Mert 2 hós baba nagyon kicsi még.Ilyenkor infúziót szoktak adni hogy ne száradjon ki.Bent kellett volna titeket tartani a kórházban.Milyen orvos vizsgálta meg hogy hazaengedte a kicsit?Meg répa 2 hónaposnak?Ne adj neki.Anyatej vagy tápszer a tápláléka még legalább 4 hónapig.
2021. júl. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!