Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Sok-sok zöldséges étel még a...

Sok-sok zöldséges étel még a -24 kiló eléréséhez, ötleteket kérnék?

Figyelt kérdés
2013. jan. 26. 09:00
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:

PM - a glutént érdemes kizárni.


180g ch - ez nagyon sok. Ezért nem gyógyulnak meg a cukorbetegek, holott amíg a hasnyálmirigyük működik, igenis gyógyulhatnának! De amíg az orvos, dietetikus 'alacsony', azaz 100+ g szénhidráttartalmú étkezést ajánl nekik.. addig nehéz gyógyulni.. Mennyivel könnyebb, egészségesebb 30-50g ch alatt maradni, valóban zöldségeken és húsokon élni, még gyümölcs is belefér.


Tetszenek a válaszaim: igyekszem olvasmányosan írni, humorral amikor lehetséges. Köszi ;)

2013. febr. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 Combi27 válasza:

utolsó: számold már ki mennyi CH-t eszik, iszik egy átlagember EGY nap alatt, és rájössz hogy nem sok a 180 gramm (kb 8-10szeres a bevitele egy átlagembernek)..Álljon ott példaként amit feleségemről és rólam írtam..én 225 grammos diétát csináltam 4 hónapig.

De hát ugye mindenki abban hisz amiben akar..én a tényekben :)

2013. febr. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:
Hááát nekem rengetegnek tűnik ez a 180 gramm ! És az is ! Egyszer régen kipróbáltam az Atkist max . 20 gramm/ nap CH .. fogytam rendesen csak a végén már hánytam a sajttól hústól ... A Glutén egyértelműen kizárom a PM miatt !
2013. febr. 1. 13:25
 24/39 anonim válasza:
Ugyan már elindult a hazipatika.hu -oldalon a 5 hét 5 kg program, de rengeteg receptet találhatsz mindenféle fogyásra , problémára. Ráérős, sietős , tejérzékeny GI-s stb. A program már elindult, de ha beregisztrálsz még láthatod nemcsak a fogyókúrás étrendet, hanem mozgás sorozatokat is. Nekem is sikerült már 3 hét alatt 4-kg-ot leadnom. Jó fogyást:)
2013. febr. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
Hmm, házipatika. Hiteles forrásnak tűnik, vajon a miniszterelnökünk is onnan informálódott hogyan törjön a csúcs felé?
2013. febr. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 Combi27 válasza:

kérdező..20 gramm szénhidrát?? nem csodálom ha kidobtad a taccsot...ha annyira nem tudod mit csinálj menj el táplálkozási tanácsadóhoz..


gondolkozz mielőtt szinte nem is eszel CH-t!


[link]

2013. febr. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:

20g? Bőven elég. Ennyi van a zöldségekben, gyümölcsökben egy nap, nem kell több.


A linkelt cikk egy nonszensz, egy megbetegítő, szénhidrát alapú táplálkozás elméleti háttere, gratula hozzá.. azért jó, hogy vannak emberek akik az egészre rácáfolnak, én és sokan mások képében.

2013. febr. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:
Nekem ez a pontos !
2013. febr. 2. 20:11
 29/39 Combi27 válasza:

TaplalkozasHarcmuves!


Nincs itt semmi gond, te is másban hiszel, és én is...

2013. febr. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
Nem szeretem ha a tudományról hitként beszélünk. Ha a világ nem is fekete-fehér, nem létezik több igazság. Amikor egy témában ellenkező igazságokat állapítanak meg, akkor ott szubjektív igazságok vannak, amik megvezetik az embereket.
2013. febr. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!