Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Szeretném kipróbálni a paleot,...

Szeretném kipróbálni a paleot, de mégis mit egyek, ha suliban vagyok, meg itthon is ha nincsen kedvem a fél napot főzéssel tölteni?

Figyelt kérdés

Már úgy utánaolvasgattam, de most akkor vigyem az uzsistasakban a csirkecombot kolbásszal meg répával? xD Matek előtt végülis simán nekiállhatok megteríteni magamnak a padon :D

Szóval komolyan, így első lépésekben mit lehetne enni, meg kiiktatni az étrendből?

Mittudomén, mondjuk heti egyszer nekiállhatok húslevest főzni, meg egy rántotta összedobása nem egy nagy wasistdas, csak nincsen nekem időm meg kedvem mindennap húst sütni, halért boltba rohangálni megy ilyenek. És mivel négyen vagyunk testvérek (én vagyok a legnagyobb), azért nem nagyon tudom/akarom megvenni a drágább akármiket.



2012. dec. 29. 12:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%
Jó paleós nem jár iskolába, hanem egy barlangban rajzolgat a falra.
2012. dec. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%

Miket viszel most a suliba, hogy nem kell matekóra előtt megterítened?


Zöldségekkel, gyümölccsel hogy állsz?

2012. dec. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Zsomlet valamilyen hussal. Hogyhogy hogy allok a gyumolccse, zoldseggel? Szeretem oket :)
2012. dec. 29. 13:14
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
Akkor a valamilyen húst mostantól próbáld meg zsömle helyett zöldségekkel enni. Zöldség szendó.
2012. dec. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
hmmm... Nem tudom elkepzelni. Repat korbetekerem a sonkaval... :D Nem nyert. De mondjuk ha almat meg repat vinnek es itthon meg hust is ennek... Az szimpatikusabb. Egyebkent a zsomle, kenyer az ugy abszolut tilos es ha az elejen meg eszek egy keveset akkor semmit sem er az az idotartam?
2012. dec. 29. 13:27
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha kevesebbet eszel ezekből, az már jobb mint amikor többet ettél.


Na most én egészen megkívántam azt, hogy répára tekert sonka. De például két nagy szelet fekete retek között egészen biztos hogy elfér egy szelet hús.


És a te megoldásod is tökéletes, suliban növényt eszel, otthon húst, nagyon jó ötleteid vannak!

2012. dec. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Jo etvagyat hozza! :)

Akkor azt hiszem adok magamnak 3 het atallasi idot, addigra kitalalom mit hogyan lehet tokeletesiteni.

Ezeket a zablisztet, kokuszlisztet meg mik vannak bioboltban erdemes megvenni? Vagy netrol rendelni esetleg paleoboltban?

Es koszi a valaszokat, segit! :)

2012. dec. 29. 13:46
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Zablisztet éppenséggel nem, de a kókuszreszelék egészen megfizethető. Gyümölcsökből, mákból, kókuszreszelékből finom édességeket lehet csinálni, kókuszreszelékből készíthető piskóta, ez kiváló alap (egészséges) süteményekhez.
2012. dec. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Uuuu... Kiraly!
2012. dec. 29. 15:05
 10/16 anonim ***** válasza:

kókuszreszelékből és tojásból könnyen készíthető paleo zsömle is, amibe tehetsz húst, zöldséget.


Nem találtam meg a receptet, de sztem sokminden nem kell bele max sütőpor és egy kis olaj.


[link] ez mondjuk édes, de hasonlóan készül az összes.

a kókuszos zsemle receptjét nem találom.. de keresgélj: paleo kenyér, paleo zsemle.


hozzávalók kb ezek: tojás, lenmag, tökmag, szezámmag, kókuszreszelék, só, bors .. ilyesmik.

2012. dec. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!