Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Sok-sok zöldséges étel még a...

Sok-sok zöldséges étel még a -24 kiló eléréséhez, ötleteket kérnék?

Figyelt kérdés
2013. jan. 26. 09:00
1 2 3 4
 11/39 anonim válasza:
Nem értek a pajzsmirigy problémákhoz, tippeket adok, amik nekem bejöttek, nyilván a többit meg kell beszélnie az orvosával. Mert én nem vagyok az.
2013. jan. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:
Ötletek reggelire,tízóraira ,ebédre,uzsonára és vacsorára ?
2013. jan. 28. 14:13
 13/39 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk orvosok, nem értünk a témához de tanácsot adunk. Hmmm...


Tojás, szalonna, zöldség.

Saláta, csirkemell.


Alma, gyümölcsök..


Párolt zöldségek csípősen.

2013. jan. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:
A reggeli nem jó ... nem jó a tojás ,mert nem bírom és a szalonnát sem ! Így már csak az a kérdés ,hogy a gyümölcs jó -e a fogyáshoz reggelire és tízóraira ? Vagy ?
2013. jan. 28. 16:53
 15/39 anonim ***** válasza:
Vagy inkább zöldségek. A zöldségek mindig jók. Jobbak mint a gyümölcsök, de variálhatod ezeket is. Azért leírod, hogy mik azok amiket megeszel? És akkor ki lehet szelektálni azokat amiket a fogyás/egészség miatt nem kellene enni, és akkor ezt tudod követni.
2013. jan. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim válasza:

Én 2 hét alatt -3 kg -nál tartok, csinálom legalább - 30 kg-ig !

Ma reggeli kávé, 2 szelet korpás szendvicskenyér egy kis kaliforniai paprika és fél paradicsom,5 dl tea üresen, tízórai : 2 mandarin 1 alma , délben paris káposzta , 5 dl tea,uzsonna :1 körte és 2 db mandarin 5 dl tea , fél hatkor ég iszom 5 dl teát ,ha nasizni akarok , van reszelt cékla salátám, édesítővel csinálva eszem belőle pár kanállal !!

2013. jan. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
Érzem ebben a táplálkozásban a sok hasznos tápanyagot.
2013. jan. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:
Imádom a válaszaidat D
2013. jan. 29. 11:55
 19/39 Combi27 válasza:

134-ről fogytam 115-re 4 hónap alatt, extra mozgás nélkül..talán bizonyíték arra hogy étkezz úgy mint a cukorbetegek.

Kevés szénhidrát, az is napi hatszori étkezésre elosztva..neten is találsz jó dolgokat erről, plusz arról is hogy miben mennyi a szénhidrát.Napi 170-180 grammnál többet ne vigyél be belőle a szervezetedbe..

Annak aki azt mondaná hogy ez káros, a feleségem terheségi cukorbeteg volt, inzulinozta is magát, plusz ugyan ezt a diétát tartotta.75 kilóval lett terhes, majd szülés után 60 volt..anya és fia makk egészséges azóta is :) ezért vágtam bele tavaly én is :)

2013. febr. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 Combi27 válasza:
annyit hozzátennék: muteromnak is pajzsmirigy gondjai vannak vagy 15 éve..csak neki nem alul vagy túlműködik, hanem hol ez, hol az...Próbált mindent, vagyonokat költött homeopátiás csodakütyükre, zöldségdiéta stb..Egyszer mikor vagy fél évig csak zöldségen élt, az egyik vérvizsgálatkor kiderült hogy magas a koleszterinje :))) na azóta rendesen eszik mindent, tojik az egészre, és fogyott 22 kilót...:)
2013. febr. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!