Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Sok-sok zöldséges étel még a...

Sok-sok zöldséges étel még a -24 kiló eléréséhez, ötleteket kérnék?

Figyelt kérdés
2013. jan. 26. 09:00
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:

[link]


Itt találsz mindenféle paleos receptet.

És ugyebár a rendszeres napi mozgás, de ne akard a -24 kg-ot egy-két hónap alatt leadni, mert akkor rondább leszel, mint kövéren! :))))

2013. jan. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 poiu ***** válasza:
Sok-sok zöldséges étel + hús :-). Mire kell ötlet?
2013. jan. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:

Székelykáposzttttaaaaa.


Káposzta leves, pörkölt egyéb zöldségekkel, húsokkal..


Saláta levess (mert a héten csináltam). Összepárolt mindenféle nyimi-nyami zöldség csípős fűszerekkel, szalonnán indítva.


Vega oldalakon zöldséges recepteeek! :)

2013. jan. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim válasza:

Én 30 körül kéne leadjak!122 kg vagyok !

Nem rég kezdtem : cukor, lekvár , befőtt, fehér lisztes árú ,húskészítmények , tejföl, st...tilos!

Hús , csakis csirke vagy pulyka mell! Csináltam 2 db cs.mellből egy pici olajon pörköltet , abból teszek reggel egy -2 szelet korpás kenyérre , vagy főzelékre , a mellet lehet sütni , finoman fűszerezve és azt is korpás, vagy rozsos kenyérközé vékony szelet egy zöld félével!

Paris káposzta , isteni ,én vékonyan berántom, majdnem leves , rá egy vékony szelet cs.mell!

Csináltam gombás töltött káposztát, :alaposan lepárolva soványan gombapörkölt ,benne fűszerek, 2 húsleves kocka , előpárolt rizs , egy tojás ez káposzta levelekbe töltöttem, a fazékba tettem 1 hagymát összevágva ,egy pici olajon dinsztelve,rá vágott káposzta,piros paprika, rá töltelék ,közé és rá vágott káposzta és egy kevés paradicsomlé+ viz , ezt lassan főztem másfél órát !Isteni finom lett !!

2013. jan. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim válasza:

Pici olajon egy ki fej hagyma összevágva , megdinsztelve,rá sok-sok mindenféle összevágott zöldség , azt is dinsztelni alaposan rajta , aztán felönteni és lassan főzni 2 húsleves kockával , mint a húslevest , én teszek bele fűszereket és egy tojással daragaluskát , A leves annyi lesz nekem, hogy 3 4 napig elég !Sovány és finom!

A zöldségeket lehet variálni, amiből több van benne a domináns !Bármit lehet !

2013. jan. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim válasza:
Sportolj!
2013. jan. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
nem lehet ! Pajzsmirigy betegség miatt ..
2013. jan. 28. 11:42
 8/39 anonim válasza:

Egyrészt, tényleg ne akarj túl hamar lefogyni, mert a bőröd nem bírja követni. A heti -1 kg szerintem optimális, de a kezdetekben ez több is lehet, egy idő után viszont lehet, hogy kevesebb.

Én csak 6 kg-t adtam le, annyi elég volt, de én akkor azt csináltam, hogy mindenféle cukrot és cukortartalmú ételt kizártam, illetve a lisztet, kenyeret és tésztát is (csak annyi lisztet ettem, ami a főzelékbe kellett, de akár azt is ki lehet kerülni, ha krumplival sűrítesz). Akkor épp egy hónapig húst sem ettem, de egyébként a csirke-pulykamell és hal az jöhet. Emellett a tej sem ajánlott, mert lassan távozik, megállítja az emésztést. A natúr joghurt és a kefír viszont ajánlott, az jót tesz az emésztésnek. Kerüld az olajban sült dolgokat is.

Reggel szerintem jó lehet fél/egész grépfrút vagy narancs, beindítja az emésztést, illetve ezen kívül még reggelire a zabpelyhet is ajánlom, pl. így elkészítve: [link]

A mozgás mindenképp fontos lenne, főleg reggel, akár még reggeli előtt, hogy beindítsa egész napra az anyagcseréd. Ha a sport épp valamilyen betegség miatt nem ajánlott, azért kérdezz rá, mi férhet bele. Gondolom azért a séta igen. Akkor sétálj sokat. És igyál sok folyadékot. Főleg vizet, 100%-os (otthon facsart a legjobb) gyümölcslevet és gyógyteákat (pl. borsmenta, csalán) Illetve mindenféle zöldségturmixot, az akár uzsonnára is finom lehet.

Sok sikert és kitartást! Ha időnként be is csúszik valamilyen "nem ajánlott" a menübe, a lényeg, hogy ne hagyd abba!

2013. jan. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:

Zabpehely PM problémás embernek?

Gyümölcs reggelire mert beindítja az emésztést? Ritkán olvasni ilyeneket (személyes megjegyzésem, hogy szerencsére).

2013. jan. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim válasza:
Ó, és a barna rizst is ajánlom! Jól pucolja a beleket és hiába eszel meg belőle nagyobb adagot is, nem hizlal. Rizshez párolt zöldségek (akár tejföllel), egy szelet hal vagy egyéb hús. Desszertnek valamilyen finom gyümölcs.
2013. jan. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!