Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 23 éves, 150 cm magasságú...

23 éves, 150 cm magasságú lány vagyok. A jelenlegi súlyom 45.2 kg. Annyi féle "BMR kalkulátort" megnéztem már, viszont nem tudom eldönteni, melyik a leghitelesebb. Fogyni szeretnék még pár kg-t, viszont nem tudom mennyit kellene ennem. (?)

Figyelt kérdés

Alapvetően nehéz fizikai munkát végzek, plusz heti 3 - 5 napot sportolok átlagban, ami szobabiciklizést, trainerezést jelent. Ez eddig rendben van. Így január közepe óta lefogytam 22 kg-t.


Viszont amikor szabadságon vagyok, gyakorlatilag nem csinálok semmit, csak a sport a mozgásom, ekkor heti 5 alkalommal fixen edzek, plusz időnként 1 óra sétát is beiktatok. Ilyenkor nehezen megy a fogyás és nem tudom mit kellene tennem, noha a kcal bevitelemet is csökkentem ezekre a napokra. Szóval az lenne a kérdésem, hogy mit kellene tennem az otthoni, pihenős napokon, hogy folytatódjon a fogyás? Mennyit ehetek? 3 kg-t szeretnék már csak leadni.



júl. 12. 14:44
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
92%
Semmiképp ne fogyj.
júl. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondolod, hogy fogynod kéne? Ráálltál a mérlegre és kész? Tükörbe néztél már? A sok sporttól lehet, hogy izmosodtál és valójában nem zsír van már rajtad, hanem szimplán csak izom.
júl. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
93%

"Tükörbe néztél már?"

Akik ennyire bajban van a testképükkel pszichésen, azok hiába néznek tükörbe. Pont ez a gond.

júl. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
28%

Ha szerinted normális FELNŐTT nőként 41 kilósan élni az életedet, holnapra jelentkezz be egy szakorvoshoz, mert súlyos problémáid vannak.


Már most beteg vagy: étkezési zavaros, tesképzavaros, ezzel kezdj valamit, vagy belehalsz.


Az meg teljesen lényegtelen infó, hogy 150 centi vagy, mert a 41-42 kiló kevés egy felnőtt nőnek.

júl. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
93%

Képzeld már el, kérdező. Lefogysz 41-re. Álomsúly (nem az, kevés).


Aztán beteg leszel.

Nem kell komoly dologra gondolni, elég egy hányós hasmenős cucc, és a 41 kilóból lesz 38, vagy még kevesebb.


Tökéletesen megfelelő neked a 45-46 kiló, ha szerinted ez sok - kizárt - akkor tényleg baj van.

júl. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell fogynod! Sőt: nem szabad. Mért találtad ki pont ezt a 42 kilót? Lefogytál 22-t, célba értél, vége.
júl. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
74%

#4

Anyukám 149 centihez világ életében 42 kg volt. Nem volt testképzavaros, teljesen egészséges volt ez a súly neki.

júl. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
61%
Nincs otthon tükör, hogy inkább matekozol?
júl. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell fogynod,sőtt..
júl. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim válasza:
21%
Vicces voltál 10-es
júl. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!