Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 23 éves, 150 cm magasságú...

23 éves, 150 cm magasságú lány vagyok. A jelenlegi súlyom 45.2 kg. Annyi féle "BMR kalkulátort" megnéztem már, viszont nem tudom eldönteni, melyik a leghitelesebb. Fogyni szeretnék még pár kg-t, viszont nem tudom mennyit kellene ennem. (?)

Figyelt kérdés

Alapvetően nehéz fizikai munkát végzek, plusz heti 3 - 5 napot sportolok átlagban, ami szobabiciklizést, trainerezést jelent. Ez eddig rendben van. Így január közepe óta lefogytam 22 kg-t.


Viszont amikor szabadságon vagyok, gyakorlatilag nem csinálok semmit, csak a sport a mozgásom, ekkor heti 5 alkalommal fixen edzek, plusz időnként 1 óra sétát is beiktatok. Ilyenkor nehezen megy a fogyás és nem tudom mit kellene tennem, noha a kcal bevitelemet is csökkentem ezekre a napokra. Szóval az lenne a kérdésem, hogy mit kellene tennem az otthoni, pihenős napokon, hogy folytatódjon a fogyás? Mennyit ehetek? 3 kg-t szeretnék már csak leadni.



júl. 12. 14:44
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
22%
150cm imádom :)
júl. 13. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
86%

Ugyanezek az emberek, akik itt jajonganak a 40 kilón, simán leokézzák az 50-et a 170 centisnek. Pedig az jóval rosszabb arány. Olyan, mintha 30-at mondott volna a kérdező 40 helyett.

150-hez a 40 olyan, mint 170-hez a 60.

júl. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim válasza:
22%
Nem kell fogynod. Én 165 cm-hez vagyok 47 kiló, szóval akkor légyszi gondolkozz logikusan...
júl. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
80%

13, ugye te hízókúrázol?

Mert csak akkor releváns. Meg se állj 60-ig! Majd onnan mondhatod, hogy ne fogyjon! ;)

júl. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Az gondolkozik logikusan, aki hozzád igazodik? Van ott nagyképűség, 13-as, nem kicsi.
júl. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
67%

15, ha hozza igazodna a kérdező, akkor 37 kiló akarna lenni, de nem akar.

A 13-as inkább egy irigy liba, aki azt akarja, hogy mindenki kövérebb legyen nala, hogy ne legyen riválisa.

júl. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

Innen semmiképp se kellene fogynod.

Amúgy meg minden bmr kalkulator becsles. Nincs olyan hogy egyik jobb mint a masik

júl. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
0%
Milyen fizikai munkát végzel? Nagyon kíváncsi vagyok. Nem fogynod kellene hanem nőni.
júl. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

"Nem fogynod kellene hanem nőni."

Téged se az eszedért szeretnek.

23 évesen hova nőjjön?

júl. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
21%
Inkább ezt rólad lehet elmondani 19-es, mert nem érted még az iróniát sem. Nyilván 23 évesen már nem fog nőni. Fogynia pedig kicsit sem kell.
júl. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!