Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha kövér vagyok...

Mit csináljak ha kövér vagyok és nem bírok lefogyni öljem meg magam vagy mi? SOS

Figyelt kérdés
Ma is sírva fakadtam az utcán mert iszonyatosan szégyenlem a testem egy nagy dagadt hájas undorító gusztustalan disznó vagyok.OCSMÁNY!!!!!!! Itt vagyok 16 évesen 65-66 kilóval a 165 cm-hez.!!!! És pocsékul oszlik el rajtam.Fszom kivan már mindennel! Egy zsírdisznó vagyok!!!!!! Mit csináljak ha egyszerűen nem bírok lefogyni?? Nem megy 10 éves korom óta fogyózok és nem megy!! A legjobb amit elértem hogy 61 kiló lettem:'(( Nem bírom mit csináljak??????
2011. szept. 30. 16:49
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
72%

egyáltalán nem vagy zsírdisznó...én 163,5cm vagyok,ehhez 61kg és nem vagyok kövér,csak kicsit teltebb...tehát te sem vagy kövér!(amúgy én is fogyni akarok kb 57-58kg szeretnék lenni)

én szeptemberben kezdem táncolni,(akkor 62kg voltam,most 61...ez csak lejjebb mehet)szerintem te is kezdj táncolni,aerobikozni,vagy valami sportot űzni,ami nem monoton és akkor úgy adod le a kilókat,hogy élvezed is:D

amúgy csak hogy tudd: szerintem 165cm-hez kb 60kg az ideális,szép:)

2011. szept. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
72%

KEdvesem, nem vagy dagadt, de lehetne formalni az alakodat, mivel szegyenlos is vagy, igy azt tudom ajanlani, hogy DVD vagy videot szerzel, es otthon szepen elkezdesz erobocozni, 2-3 honap mulva mar erezni is fogod, de latni a valtozast, mivel alakformalast vegzel.

Tehat az etkezesi szokasodat ugy valtoztatod meg, hogy friss zoldseglevel inditod a napot, aztan kerulod az olajban sulteket, sipsz, udito, edessegek...

Ha irsz priv.ben szivesen segitek, mivel nem tudom, hogy milyen lehetosegeid vannak. Irj az etkezesi szokasodrol pl. es az eletkorulmenyek, de latni, hogy a torna hianyzik az eletedbol.

Egyebkent siman eltudsz menni futni, kerekparozni, mivel egy treningben senki nem latja az alakodat, tehat ne testhez allot viselj,

de nem nezel ki borzalmasan, ez nem egy dagadt ember a foton, vagy pedig mas kepet tetted fel!

Neked az agyadban kell rendet rakni. Elfogadod onmagad, ami nem tetszik, azt megvaltoztatod! Ennyire egyszeru.

2011. szept. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
89%
úristen de örülnék, ha legalább így néznék ki... formálj egy kicsit, no problem :)
2011. szept. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
52%

Kérdező, ez a megöljed-e magad dolog olyan fura így 16 évesen. ezzel a rengeteg élettapasztalattal élet-halál döntéseket még nem biztos, hogy meg tudsz hozni.


egyébként, az előzményeket nem olvasva, nem túl bonyolult a helyzet. 10 éves korod óta fogyózol, így írtad ugye? mi a sátán 3ágú retkes fa.száért? fogyózással hízni lehet. na látod, egyelőre azon a szinten állsz, mint 10 évesen. és akkor komoly, végleges döntéseket hoznál..

szüleid nem tanítottak meg kajálni, egy dolog, megtanulhatsz magad is.

vagy még az sem biztos, hogy hormonrendszered rendben van, lehet orvossal is konzultálni előbb 1-2 dologban.

ennyi. szeretethiány stb. pech, valahol meg háború van, ott milyen kiba.szott szeretethiányosak a gyerekek :(

túl kell élni, próbálj felnőni, ha máshogy nem megy. ebben a kajálás dologban tudok segíteni, de a "hát éhes voltam picit és megkóstolta 3 üveg nutellát és 8 csokit, mert nem volt kedvem a csirkemellhez" <--- természetesen nem fognak megtörténni.

2011. okt. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
72%

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__21..


Szia! Na linkeltem az előbb egy kérdést, amit én írtam ki magamról.

Tudom hogy szentül a fejedbe vetted, hogy dagadt vagy, és tudom, hogy iszuonyú nehéz kiverni a fejedbl, ha már egyszer bedumáltaf magadnak.

Én is szoktam hasonlóan érezni magamat,mint ahogy a linkelt kérdésemből láthatod, pedig csak 50 kg vagyok, de szeretnék vékonyabb lenni.

Azt javaslom, hogy fogadd el magadat. Sosem leszel az a vékony típusú, modell alkatú lány, amilyen szeretnél leni, de nem rossz ez az alkat, ebből is elég sok mindent ki lehet hozni. Mondjuk tényleg most ez a hülye csőgatya a divat, meg a feszülős top és a többi, de nem csak ezek léteznek.

Lehet kapni olyan gatyát ami derékig feljön, meg szoknya is, pl a new yorkerben láttam tök jókat.

A lényeg a sporton és az egészséges étkezésen van, bánatotban meg ne egyél csokit, mert emlékszem, én is egyszer amiatt híztam meg, utána meg anorexiás is lettem, hidd el, nem olyan jó az sem, mikor a fáradtságtól már tanulni sem tudsz, és szórakozni sem már.

Ha nagyon uzavar, ami igaz, akkor próbálj meg egészségesebben enni, rizst csirkével és zöldségekkel (uborka, jégsali, paradicsom) reggelire meg tk kenyér, sovány felvágottal de lehet parizer is sajttal. Csak egyél gyümiket is és zöldségeket is. Ebédre mehet a leves plusz a csirke salival és rizzsel, vacsira meg vmi kevés, natúr joghurt sovány sajt, tojás, túró.

Hidd el, sikerülhet.

Ezt hívják életmódváltásnak. Tudom, hogy nehéz megállni a sütiket, sajnos most az elmúlt 1 hónapban én is sokszor kísértés áldozata lettem, de megfogadtam, hogy moost kevesebb édességet eszem, és max. 1 héten egyszer. De akkor sem egy egész tábla csoki, vqga ilyenek.

1-2 szelet merci csoki belefér, vagy 1-2 szem pocket caffé, de ne mindkettőből! A hangsúly a MÉRTÉKEN van, és mellé igenis, KELL a sport!!!!

Nehogy azt hidd, hogy az uszodában csakis vékony emberek járnak. Hát nagyon nem, sokkal durvábban elhízott embereket is látni, aki már menni is alig bír. Simán merjél menni úszni, vagy szerezzetek be egy szobabiciklit, mert az tényleg jó.

Én heti 1x tekerek kb. 50 km-t, ami 1,5 órát jelent, és elég sok kalóriát leviszek olyankor, 900-1050 között,a ttól függ, mennyivel tekerek.

Szóval ne ocsmányold magad, mert nem tesz jót a lelkednek!!! És alapból nincs okod rá, mert szerintem egyáltalán nem vagy dagadt, csak kicsit telt. Meg egyszer nézd végig az utcán, ogy mennyi kövér (aki tényleg kövér) lány jár tök helyes pasival.

Változni fogsz még bőven, de sportolj vmit, mert nem jó egész nap csak ülni, és a fejedet tömni, vagy csak gépezni.

A sport az állóképességedet is javítja, jómagam 2 évvel ezelőtt vmi 15 perc alatt futottam 2000 m-t a suliban, idén 10perc 15 s lett az eredmény. Tavaly nem futottam, mert gerincemmel vannnak problémák, de idén már lefuthasttam.

Szóval kitartás, és ne hidd azt hogy dagadt vagy!!

Kezdésképpen javaslom a sok sétát, vagy otthoni tornát, súlyzózás guggolás, felülés, hasprés meg ilyenek.

Sok sikert!

17/L

2011. okt. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 GTA 819 válasza:

Én 160 centis vagyok nemrég még 63 kiló voltam Amikor szerelmes lettem egy srácba úgy döntöttem hogy lefogyok és nem is volt egészséges amilyen voltam.Most 52 kiló vagyok és nem érzem magam korlátozottnak.Ja és 165 centi és 65 kg szerintem nincs elhílva.

Gondold bele mennyire megváltozna körülötted a világ amikor le fogsz fogyni.mennyivel jobban éreznéd magad.amikor elhatározram hogy lefogyok minden másnap este 11 kor elmentem futni egy félórát persze tartottam szüneteket.

2014. márc. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim válasza:
én is duci vagyok de ha kicsúfolnak mindig azt mondom inkább leszek ducibb mint olyan vézna mint te és angolosan távozok !
2017. jan. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim válasza:
Ez a kerdes 6 evvel ezelotti, mit sikerult vajon azota?
2017. febr. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim válasza:
Meg már sose fogjuk tudni : (
júl. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!