Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha kövér vagyok...

Mit csináljak ha kövér vagyok és nem bírok lefogyni öljem meg magam vagy mi? SOS

Figyelt kérdés
Ma is sírva fakadtam az utcán mert iszonyatosan szégyenlem a testem egy nagy dagadt hájas undorító gusztustalan disznó vagyok.OCSMÁNY!!!!!!! Itt vagyok 16 évesen 65-66 kilóval a 165 cm-hez.!!!! És pocsékul oszlik el rajtam.Fszom kivan már mindennel! Egy zsírdisznó vagyok!!!!!! Mit csináljak ha egyszerűen nem bírok lefogyni?? Nem megy 10 éves korom óta fogyózok és nem megy!! A legjobb amit elértem hogy 61 kiló lettem:'(( Nem bírom mit csináljak??????
2011. szept. 30. 16:49
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
34%

Nem kell fogyozni, egeszsegesen etkezni, es rendszeres mozgas!

Elmesz egy orvosi kivizsgalasra, es szepen mond el azt, amit itt is leirtal, hogy amikor idegesebb vagy, akkor jon rad a zabalasi kenyszer!

2011. szept. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
34%
utolsó: de szerintem már direkt idegeli magát ezzel, hogy még többet zabálhasson... ha már nem hallgat a szép szóra meg a tanácsokra csak rinyálni tud...
2011. szept. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim válasza:
75%

Ha te zsírdisznó vagy akkor én mi? xD

175 cm vagyok és 85 kg

2011. szept. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
75%

Te vagy kövér 65 kilósan?!

Akkor Én mit mondjak a 119 kilómmal és 158 cm-mel?

Szívesen lennék Én 65 kg...

2011. szept. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 A kérdező kommentje:
Úristen-Honnan veszel ilyeneket utolsó te egy hatalmas sgg vagy tudod miért Azért bszod mert senkinek nem tudom elmondani ezeket a dolgokat de Itt egy csomóan meg tapló bunkó modón viselkednek velem....Ennyi a lényeg
2011. szept. 30. 19:13
 36/49 anonim ***** válasza:
100%
szegény..sajnállak. :/ nagyon kivagy készülve..de nagyon buta vagy h szerinted egy zsir disznó vagy meg mit tudom én...közel sem állsz hozzá. :) és ezt hidd el, magát az ember mindig "csúnyábbnak" látja. Én 14 éves vagyok, irtad hogy nem tudod senkinek se elmondani..és ez is probléma..:S ezért van eleged ebből, mert csak magadba tartogatod és senkinek nem tudsz semmit mondani. Én nagyon szivesen beszélgetek veled, csak dobj egy emailt. ;) Énn nagyon szivesen meghallgatom- ahogy a többiek mondanák- a "nyavalygásod" tudom milyen amikor nem tudsz snekinek semmit mondani... 14/L
2011. szept. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
86%

Egyáltalán nem gond, hogy kritikusan nézed magad,

...látja, hogy nem akar ilyen lenni, és ha most nem kezd el odafigyelni magára, akkor később gyarapodni fog. Nem kell bepánikolni, mert a stressz is olyan anyagokat termel, ami gátolja az anyagok felszívódását. Ne azt mondogasd, hogy "mekkora disznó vagyok", hanem hogy "le tudok fogyni". Az agyadat is át kell állítani, mert ha be is beszéled magadnak, hogy nem fog menni, akkor tényleg nem fog lemenni. Ezért mondogasd, hogy le tudsz fogyni.

2011. szept. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
72%
csak az a baj, hogy sokan szépen leírtuk, hogy tte lány, nem vaggy kövér, csak picit mozogj. De te csak ócsárolod magad és meg se hallgatsz minket, amikor elvileg tanácsot kértél!
2011. szept. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
100%
én megértelek. most bőgtem kb fél órát azon, hogy hogy nézek ki. és tudod mi a legszomorúbb? hogy én diétázom, ki van számolva minden, mozgok is, és nem fogyok.
2011. szept. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
Utolsó! Tanácsolnék neked valamit, ne a kilókat nézd, az izom nehezebb mint a zsír!! Fogj egy szabó centit és mérd le magad mindenhol, majd kéthetente havonta újra, kit érdekel mit mutat a mérleg? Centiben akarsz kevesebb lenni nem kilóban, ugye???
2011. szept. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!