Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha kövér vagyok...

Mit csináljak ha kövér vagyok és nem bírok lefogyni öljem meg magam vagy mi? SOS

Figyelt kérdés
Ma is sírva fakadtam az utcán mert iszonyatosan szégyenlem a testem egy nagy dagadt hájas undorító gusztustalan disznó vagyok.OCSMÁNY!!!!!!! Itt vagyok 16 évesen 65-66 kilóval a 165 cm-hez.!!!! És pocsékul oszlik el rajtam.Fszom kivan már mindennel! Egy zsírdisznó vagyok!!!!!! Mit csináljak ha egyszerűen nem bírok lefogyni?? Nem megy 10 éves korom óta fogyózok és nem megy!! A legjobb amit elértem hogy 61 kiló lettem:'(( Nem bírom mit csináljak??????
2011. szept. 30. 16:49
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
75%

Inkább fogadnád el magad.

Mellé fogyózz, de ahogy magadról beszélsz...

Én 100 kiló vagyok és soha nem voltak ilyen problémáim, mint neked, ebbe bele fogsz őrülni...

2011. szept. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
84%
Nem írok bántót, de neked inkább pszichológusra volna szükséged, mint fogyókúrára, úgy érzem...
2011. szept. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
74%

nem olvastam el az eddigi válaszokat, de ha ennyi eszed van, akkor nem is számítanál sokat...

Istenem... Ugyanennyi vagyok én is, nekem is van pocakom, van fenekem és nem éheztetem magam miatta meg egyebek, hanem fogom a kutyámat és elmegyek vele futni, meg sétálni, télen meg konditerembe és jééééééé

máris jobb... ott a csoki előttem? akkor megkérem anyuékat rakják el, olyan helyre ahol nem találom meg. Ennyi.

2011. szept. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
84%
65-66 kilóval zsírdisznó? akkor én mi vagyok godzilla? 17 vagyok és 138kg na? és én csak 158 cm vagyok. -.-
2011. szept. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
54%

előszőr is: olyan nagyon dúrván kövér nem lehetsz,mert én is ennyi vagyok a 161cm-rel (bár én szülés után vagyok)


csak 6-7kg-ot kell ladnod,az meg csak úgy fog menni ha fejben eldöntöd,hogy márpedig most lefogysz és kész!

ne úgy fogyj,hogy éhezteted magad,mert úgy nem fog menni.

2011. szept. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
31%
Most miért lennél zsírdisznó? A kilóid száma nem gáz, bár elmondom, mert FOGYÓZOL, ahelyett h sportolnál...nulla izom, rengeteg háj, elhiszem h szarul érzed magad, talán ha eljárnál úszni v bármi...
2011. szept. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 A kérdező kommentje:
Nem akarok sportolni főleg nem nyilvánosság előtt.Mert kövér vagyok és számomra is olyan furcsa mikor egy duci ember sportol.Nem tudom mért.Félek hogy kinevetnének
2011. szept. 30. 17:51
 18/49 anonim ***** válasza:
67%

Jaj, ugyan már...

Nem vagy te kövér, csak bedumálod magadnak.

Én 120 kilóval sportoltam, sőt, az iskolai röplabda csapat kapitánya voltam!

Azóta lement 20 kiló, de teszek rá mit gondolnak az emberek, ha fogyni akarsz mozogj, a diéta semmit nem ér, ha nincs rendes mozgás is!

22/L

2011. szept. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
71%

te egy akkora egy barom vagy! jaaaaj istenem van rajtam pár kiló felesleg, és nincs önbizalmam! Küldj már magadról egy képet. Meg diétázom de éjjel nappal csokit zabálok mert ott van előttem. Sportolni nem fogok, hogy jó legyen az alakom,mert miyeln már az ha az ember formálni akarja a testét? Otthon a szobámba sem tornázok, mert a végén még összetörik tőlem a tükör...

én olyan ronda vagyok, hogy csak sírni tudok, de tenni semmit...

hát hallod... ha nem sportolsz akkor vegyél még fel magadra +50 kilót és akkor mond azt hogy jajj van súlyfeleslegem...

komolyan mondom... az ilyen embert fel kéne akasztani.. ja bocs, de nem lehet, mert félek, hogy leszakadna a 200 kilót elbíró kötél az én 60 kilónyi súlyom alatt, mert KÖVÉR VAGYOK

2011. szept. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 A kérdező kommentje:
gondolom te ducibb vagy,de attól hogy te is duci vagy én is lehetek az...
2011. szept. 30. 18:19
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!