Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha kövér vagyok...

Mit csináljak ha kövér vagyok és nem bírok lefogyni öljem meg magam vagy mi? SOS

Figyelt kérdés
Ma is sírva fakadtam az utcán mert iszonyatosan szégyenlem a testem egy nagy dagadt hájas undorító gusztustalan disznó vagyok.OCSMÁNY!!!!!!! Itt vagyok 16 évesen 65-66 kilóval a 165 cm-hez.!!!! És pocsékul oszlik el rajtam.Fszom kivan már mindennel! Egy zsírdisznó vagyok!!!!!! Mit csináljak ha egyszerűen nem bírok lefogyni?? Nem megy 10 éves korom óta fogyózok és nem megy!! A legjobb amit elértem hogy 61 kiló lettem:'(( Nem bírom mit csináljak??????
2011. szept. 30. 16:49
1 2 3 4 5
 21/49 A kérdező kommentje:

NA ITT A KÉP MOST MAGYARÁZZ HOGY NEM VAGYOK DAGADT!


[link]

2011. szept. 30. 18:22
 22/49 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem sem lehetsz olyan baromi kövér, én 160 vagyok és 54 kg, és kb 3-4 kg feleslegem van, amit mások azt mondják, hol, de én érzem a ruháimon, mind1. Szóval egyáltalán nincs akkora veszély, hogy ennyire kétségbe ess, mert még növésben vagy és az anyagcseréd még simán olyan, hogy egy kis étrendbeli változtatással lecsuroghatnak rólad a kilók. Nem tudom mit eszel és mennyit és mikor, de azon nagyon sok múlik, és persze egy kis intenzívebb mozgás sem árt(nem sétálás), otthoni torna és fokozatosan átalakulhat a tested. Na nem 2 hét alatt, de 2 hónap rendszeres odafigyeléssel biztosan ledobhatsz pár kilót.
2011. szept. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
79%
Egyáltalán nem vagy kövér, duci vagy az tény, de nem kövér, és nem oszlik el rajtad rosszul ven derekad meg minden, szerintem nem tudsz jól öltözködni az alakodhoz ezért zavar annyira. Továbbra is: menj sportolni, v akár a wc-n is lehúzhatod magad mert anélkül nem fogsz lefogyni és évről-élvre csak kövérebb leszel
2011. szept. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
83%

Igen, van rajtad, de ezt még simán megváltoztathatod.

Én azt mondanám, menj el futni, de azt mondtad kínosan éreznéd magad, akkor próbálj először változtatni az étrendeden, és amikor tapasztalsz egy kis vékonyodást és magabiztosabb vagy akkor menj el futni, mert az kiválóan fellazítja és lelötyögteti azokat a területeket, ahol kerekebb vagy. Addig meg próbálgasd az otthoni tornákat. Szerintem. De ez csak egy vélemény

2011. szept. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
67%

azt a szöveget a te nevedben írtam:)

Amúgy meg nem vagy kövér hájas disznó. Ezzel képzeld el, akármennyire hihetetlen, de ki lehet lépni az utcára!

Úristeeeeen! Mekkora titkot árultam el! És várjál még csak most ugrik a majom a vízbe: felveszel egy melegítő együttest és körbe lehet futni a háztömböt, mert nem ciki!

Na, ezt most tanulmányozd, vésd az agyadba, aztán irány futni lelkem, mert anélkül sopánkodhatsz hogy jajj szegény szánalmas én, de nem leszel formásabb.

2011. szept. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 A kérdező kommentje:
ja ha 100 kiló lennék is ezt mondanátok.....
2011. szept. 30. 18:43
 27/49 anonim ***** válasza:
34%

hallod! akkor szerezz inkább egy pisztolyt, vagy ugorj ki emeletes ház ablakán vagy valami, mert ha ezt mindennap előadod szüleidnek is... nem lennék a helyükbe...

mi a fa.zért jó neked az ha azt hallgatod hogy jaaaaj te szegény kislány nem vagy kövér, de csak azért is mondod hogy ti nem láttok. Hát akkor ba..meg az vagy! Teher vagy a szüleidnek is meg a világnak is...

Remélem most büszke vagy magadra és benned van az én megmondtam érzés...

2011. szept. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
azt hittem egy olyan valaki írja aki 120kilós... tudodmit..
2011. szept. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
65%
Na most már aztán elegem van belőled. Itt nyavalyogsz , hogy kövér vagy bármit mondanak, tovább rinyálsz... Kész nem fogsz te lefogyni és így éled le szánalmas kis életed. Sportolni ciki, nassolásról , zabálásról nem tudsz lemondani...akkor miről beszélünk?
2011. szept. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
79%

18:27 és :37-vagyok

Én megírtam, hogy van rajtad, ha valami sz.r, kíméletesen is lehet közölni. Nekem is voltak ilyen időszakaim, hogy nem mertem kimenni az utcára, ha nem volt muszáj, mert nem tetszett a tükörképem, mert igenis itt-ott felszaladt néhány kg, és látszott is, bármit vettem fel. De ez nem állandó, lehet rajta változtatni! Egyáltalán nem vagy menthetetlen!!Ezt fogd fel, merj változtatni, biztos kemény lesz az elején, de ha látod a változást, máris úgy gondolod majd, hogy megérte.

2011. szept. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!