Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha kövér vagyok...

Mit csináljak ha kövér vagyok és nem bírok lefogyni öljem meg magam vagy mi? SOS

Figyelt kérdés
Ma is sírva fakadtam az utcán mert iszonyatosan szégyenlem a testem egy nagy dagadt hájas undorító gusztustalan disznó vagyok.OCSMÁNY!!!!!!! Itt vagyok 16 évesen 65-66 kilóval a 165 cm-hez.!!!! És pocsékul oszlik el rajtam.Fszom kivan már mindennel! Egy zsírdisznó vagyok!!!!!! Mit csináljak ha egyszerűen nem bírok lefogyni?? Nem megy 10 éves korom óta fogyózok és nem megy!! A legjobb amit elértem hogy 61 kiló lettem:'(( Nem bírom mit csináljak??????
2011. szept. 30. 16:49
1 2 3 4 5
 1/49 A kérdező kommentje:
És tudjátok mi a legszarabb az egészbe??? Hogya bántanak eszem..Nagyon szeretet hiányos vagyok és amikor eszem akkor kb fél óráig jól érzem magam nem vagyok feszült.Megnyugszom..És mivel ez a kövérség dolog idegesít megint feszült leszek akkor elkezdek enni.stb...és ez így megy...
2011. szept. 30. 16:55
 2/49 anonim ***** válasza:
95%
Ha bántanak egyél, de pl. répát, almát. Nekem bevált ;)
2011. szept. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
91%

Éppen az a nagy baj, hogy állandóan fogyókúrázol...

Sport, sport és még több sport. Az önbizalmadat is növeli (rád fér) és formál is.

2011. szept. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 A kérdező kommentje:
de nem bírok répát enni amikor itthon mindig valami finomság van..
2011. szept. 30. 16:57
 5/49 anonim ***** válasza:
84%
Akkor a fejeddel nagy gond van, dugd el az édességet ;) Először járj el pl. sétálni, aztán jöhet gyors séta, majd kocogás, futás, vagy bicaj, úszás.
2011. szept. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
94%
Uristen, mintha ez én irtam volna 16 évesen. Mostmár 30 vagyok (nem öltem meg magam) és tudod mi lett? Lefogyni én sem tudtam, de kb. 20 éves korodig folyamatosan változni, nőiesedni fog az alakod, ez tuti, úgyhogy máris megnyugodhatsz egy kicsit, a másik, hogy egy idő után rájössz, hogy olyan csini, és mosolygós, és szexi tudsz lenni így is, hogy csak na. Amint az első fiú ezt értésedre adja, majd megérted. Kérlek hidd el nekem!
2011. szept. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:
Úgyérzem az kell hogy valami nagyon bántót mondjanak rám mert akkor elkezdek fogyózni.Mikor 61 lettem akkor is ez történt.Ledisznóztak(ez volt 12 évesen) és akkor elkezdtem fogyókúrázni.Leadtam 61 kilóig.Aztán anyu mindig mondja hogy nem vagy kövér jó az alakod és már lassan kezdem elhinni..Már fél éve nem fogyózok mert elhiszem hogy jó ez így..
2011. szept. 30. 16:59
 8/49 A kérdező kommentje:
légyszi írjatok még
2011. szept. 30. 17:07
 9/49 anonim ***** válasza:
60%

Sértegetni? Tegyél fel képet és sértegetünk ha szeretnéd. A szülőkkel meg rokonokkal nem kell foglalkozni,ha egy mázsás bálna lennél akkor is azt mondják hogy milyen csini vagy,milyen formás vagy,milyen jó húsban vagy stb stb. Ne higgy nekik,mert elfajulhatnak a dolgok. De te felismerted hogy túlsúlyos vagy,tégy érte valamit!

Így akarod leélni az életed? Milesz ha lesz pasid? Nem fogsz vele lefeküdni mert szégyelled a tested? Valami piszok sz@r egy érzés ám az.

Nem tudsz divatosan öltözködni,pl nagy sláger a répagatya,ami csak egy csinos lányon mutat jól. Van aki kövéren is felveszi de...nevetséges.


Mielőtt valaki lehurrogna,nem voltam világéletemben vékony és most csak gúnyolódok,hanem átérzem mert fél éve még közel 30kilóval többet nyomtam mint most.

2011. szept. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim válasza:
51%
Nem hiszem el ,hogy nem tudod összeszedni magad ... nem kell enni finomságokat este 6 után meg semmit nappal meg figyelj oda ne egyél cukrot cukros kaját mindig legyen az eszedbe hogy nem tetszel magadnak ...rosszul érzed magad ne egyél anyu finomságaiból vagy beszéld meg vele hogy mit szeretnél enni lehet anyud régi modi de nem is fogja neked mondani ,hogy dagadt vagy ha szeret mert a gyereke vagy,meg kell vele beszélni ,hogy ne tömjön mint egy libát...
2011. szept. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!