Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megallni az esti...

Xaba89 kérdése:

Hogyan lehet megallni az esti zabalast?

Figyelt kérdés
Neki kezdtem fogyozni mozgassal meg meg helyes etrenddel,de estenkent nagyon ehes vagyok es kenytelen vagyok csillapitani az etvagyamat evessel.Mit tegyek,hogy megalljam az esti zabalast?Csak komoly valaszolokat.
2011. szept. 29. 11:50
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:

Ha olyan típus vagy, hogy este vagy éhes, akkor tökmindegy mennyit eszel egész nap, ha csak nem zabálod magad betegre, este ugyanúgy éhes leszel, ezt már tapasztaltam.


Az nagy tévhit, akárki akárhogy is okoskodik, hogy az esti evés jobban hizlal. Frászt! Én este ettem a legtöbbet, mégis több, mint tíz kilót fogytam egy időben és ez tény!


Az viszont igaz, hogy ha lefekvés előtt közvetlenül teleeszed magad mindenféle zsíros, nehéz kajával, alvás közben nem tudod megemészteni, rosszabbul fogsz aludni és nem is egészséges. De ez azon nem változtat, hogy másnap ugyanúgy le tudod dolgozni. A fogyás attól függ a leginkább, hogy kevesebb kalóriát vigyél be, mint amennyit leadsz és ilyen szempontból tökmindegy, melyik napszakban.


Én azt ajánlanám, hogy a főétkezésedet estére tedd, de legalább két órával lefekvés előttre. De semmiképp ne nehéz, zsíros kajákat egyél, inkább alacsony zsírtartalmút, több fehérjével, esetleg párolt csirkemell, valami könnyű salátával, vagy ilyesmi.

2011. szept. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat:D
2011. szept. 29. 13:40
 13/41 anonim ***** válasza:

épp ezért van problémád... nap közben zabálsz este éhezel a szervezeted meg ahelyett hogy ürítené a felesleget meg van terhelve és "éhes" + raktároznia kell, elromlik az anyagcseréd..stb. szívod a cigit helyette satöbbi...


ahelyett hogy normálisan ennél....


mind1 nem fogom én ezt tovább szajkózni aki hülye haljon bele, nincs rá több órám, hogy elmagyarázzam az anyagcserét ha érdekel bemész bármelyik korházba és a dietetikus elmagyarázza miért kell enni rendszeresen és ESTE is, vagy a szervezeted ahhoz szokik, hogy amit reggel beviszel zsírt 100%ban raktározza el, ahelyett hogy normálisan működve ürítené ami nem kell..


nagyanyáinkhoz meg annyit: az én leírt tanácsaimmal egyáltalán nem áll ellentétben a mondás amit idéztél

2011. szept. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyanyáink is tudják, hogy aki fogyni akar, az kerülje a vacsorát. "Reggelizz, mint egy király, ebédelj, mint egy polgár, vacsorázz mint egy koldus." "


Nagyanyáink nagy okosságot mondtak, csak éppen ennek semmi köze a fogyókúrához.

Ha lefekvés előtt közvetlenül nehéz ételeket eszel az nem egészséges, mert megterheli a gyomrunkat.

De ettől még ugyanúgy lefogyunk, ha egy bizonyos kalóriamennyiség alatt maradunk.

Ezt már nagyanyáink is tudták, ne magyarázzuk félre!

2011. szept. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
100%

egyébként ezzel saját magadat cáfoltad 1 mondatban:


Nagyanyáink is tudják, hogy aki fogyni akar, az kerülje a vacsorát. "Reggelizz, mint egy király, ebédelj, mint egy polgár, vacsorázz mint egy koldus."


Már miért kerülje...épphogy NE kerülje, csak szerény legyen a vacsora.

2011. szept. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
100%

"Ha olyan típus vagy, hogy este vagy éhes, akkor tökmindegy mennyit eszel egész nap, ha csak nem zabálod magad betegre, este ugyanúgy éhes leszel, ezt már tapasztaltam. "


már megint egy meggondolatlan írás.... miért gondoljátok, hogy a napközbeni zabálástól este valaki kevésbé lesz éhes


ÉPP az a lényege annak amit 5x elszajkóztam, hogy többször keveset eszel, a gyomrod megszokja (sőt össze is húzódik) és 3hét után egy normál tányér levestől meg másodiktól már úgy fogod érezni hogy degeszre zabáltad magad... és este a fél kifli meg 1 kockasajt is eltelít majd...


pont fordítva működik.. ha sokat zabálsz napközben este is éhes leszel

2011. szept. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
az hogy éhes vagy pl. függ a vércukor szintedtől (ezért is kell többször enni keveset, hogy "megfelelő" szinten tartsd), a másik (a rendszerességről meg) amit írtam abban segít hogy kevés is elég legyen... na de mind1, aki még mindíg tamáskodik és vitatkozik velem, lehet hogy neked nem vállt be (főleg ha meg sem próbáltad) én 113 kilóról 88-ra fogytam le így kb 1 év alatt (ez már jó 6-7 éve volt) és utána mikor felhagytam a "helyes" étrenddel stb. még évekig nem híztam vissza, mostmár felszedtem valamennyit szóval lehet újra nekiállok:D
2011. szept. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
Késő délután gyümölcs, este esetleg egy kis túró vagy joghurt.
2011. szept. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
ma 13:40 válaszoló! Eltudnád nekem küldeni emailbe az étrend mintákat? Nagyon mmegköszönném!
2011. szept. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:

Jó olvasást :o)

[link]

2011. szept. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!